Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mi alapján választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mi alapján választotok pasit? Mi fog meg benne, ami miatt a barátnője leszel? 18/f

Figyelt kérdés
Nos a kérdés adott. Azért tettem fel, mert már semmi ötletem sincs, ha önmagam adom, ha nem, ugyanaz jön vissza: barátzóna, vagy nem vagy az esetem. Most tuti jönnének az olyan kommentek, hogy nem a külsődnek megfelelőt választasz. Erre: Próbálkoztam gyönyörű és ronda lányoknál is, egyik se jött be. Egyre inkább azt veszem észre, hogy akármit teszek, az csak rossz. Tanácsokat kérek, köszi. :/
2012. júl. 14. 22:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
esetleg még valami?:)
2012. júl. 15. 00:50
 12/30 anonim ***** válasza:

nekem az jön be, ha magát adja, de egyértelműen jelz, hogy mik a szándékai (ne legyen túl nyomulós, de arra várhat, hogy én lépjek)--->nyűgözzön le

17/L

2012. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Határozottság, humor, illat, udvariasság, ezután a külsőségek, mélyebb ismeretség után: megbízhatóság, őszinteség, stb. Nekem ezek a legfontosabbak. Ja, és ne legyen nyuszi - merjen lépni.

25/N

2012. júl. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet a kép.:)

Amúgy ami először fog valakiben az a tekintete és a mosolya. utána beszéd stílus(nem ez a tajparaszt "vazze" és társai.:D) Kinézetre nincsenek-Nekem legalább is- elvárások. ne legyen kövér.:D a kicsi pocak nem gáz csak ne legyen disznó torosra való.:D(bocs a kajás dologért éhes vagyok és lassan ebéd..:D)

Na ennyi összegezve: szép szem,jó illa,beszédstílus,kinézet(egy picit), meg lehessen veled beszélgetni bármiről,jó humor..

ami engem elüldöz ha valaki meg akarja mondani nekem mi a jó és mit szeressek..irányítani akar..ezt utálom..

2012. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
34%

Na ez mind hülyeség amit itt leírtak az előttem szólók.

a nők elsősorban külső alapján választanak. a kövér senkinek sem kell, a magas vékony viszont igen. a "tök jó fej vagy, meg minden, de...." duma a tipikus lerázós szöveg, = nem vagy elég izmos. Na ennyi a velős lényeg.

De mit csodálkozunk ezen, az állatvilágban is a hímek a diszesek és azokból választ a nőstény, és nem fordítva! Azaz mindig !!! a nő választ pasit, akinek aztán lehetőséget ad hogy őt kiválaszthassa.

2012. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15 pasi vagy?
2012. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Sportolj sokat, vegyél olyan ruhákat, amik jól állnak neked (nem egyszerű tudom), és látszik rajtuk hogy drága cucc. Ez kell a nőknek, nem a belső értékeid...
2012. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

gondolom, nem a megfelelő lányokkal kezdesz. van aki pont olyan fiút keres mint pl. te, csak ismerkedj többet, legyél kicsit nyitottabb.

(az illat tényleg nagyon sokat számít) szem, arc, stb. amit minden lány néz, csak a szokásos:) küldesz képet?:)

2012. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Ja persze. Ezek szerint ide csak hazugok járnak. Nade mindenki magából indul ki. Egyes megkeseredett emberek szoktak jönni ezzel a külső a legfontosabb szöveggel, pedig sokkal mérvadóbb az, ha valaki pl. bunkó. Sokkal jobban számít valakinek a viselkedése. Lehet bármennyire "álompasi" kinézetű valaki, ha mellette egy agresszív bunkó, vagy majd megfojt a fontoskodásával, vagy épp messziről látszik milyen buta meg udvariatlan tuskó. De biztos most is hazudok - mert hogy ezek a való életben elfogadott viselkedési normák, csak itt a gyk-n számítanak :)

25/N

2012. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Lehet sablonosan hangzik, de külsőre például nekem nem túl sok elvárásom van; bár igaz ami igaz, nem vagyok oda a husisabb fiúkért, talán ez az egyetlen kritérium, amiből nem nagyon engedek. Amik számomra sokat dobnak egy pasin, az az, ha valakinek igazán szép szeme és mosolya van.:) Ezek amik felkeltik az érdeklődésemet, de persze ha a "csábító" külső mögött semmi személyiség rejlik, akkor már nem is érdemes foglalkoznom az illetővel.

Továbbá reményeim szerint vannak emberek, akik igazán jó emberek, magukat adják, nem felszínesek, őszinték, kedvesek, (humorosak) és kihangsúlyozom, hogy értelmesek. Ha valakiben ez mind megvan(ilyennel valahogy nem sűrűn találkozom), akkor nálam mondhatni nyert ügye van.

Ha gondolod küldhetsz nekem is képet.:)

16/L

2012. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!