Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mi alapján választo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mi alapján választotok pasit? Mi fog meg benne, ami miatt a barátnője leszel? 18/f

Figyelt kérdés
Nos a kérdés adott. Azért tettem fel, mert már semmi ötletem sincs, ha önmagam adom, ha nem, ugyanaz jön vissza: barátzóna, vagy nem vagy az esetem. Most tuti jönnének az olyan kommentek, hogy nem a külsődnek megfelelőt választasz. Erre: Próbálkoztam gyönyörű és ronda lányoknál is, egyik se jött be. Egyre inkább azt veszem észre, hogy akármit teszek, az csak rossz. Tanácsokat kérek, köszi. :/
2012. júl. 14. 22:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
illat. komolyan :D
2012. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Elsosorban egyeniseg:)aztan a tekintete+hangja+illata alapjan:)
2012. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Engem az,ha önmagát adja,nem játsza meg magát,humoros,nemcsalna meg:) Nekem nem a külső a lényeg,nem ez fog meg:) 15/L
2012. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Illat... huh :D Axe dezodorokat használok. (Főleg: Dark Temptation, Excite, Rise up)

Hát, nem tudom, az egyéniségem: humoros, barátságos, segítőkész figura, (részegen kicsit rosszabbra is fordul, de az ritka nálam :D). Persze van néhány rossz tulajdonságom is, pl a makacsság, de nem hiszem, hogy az alapján választana valaki, hogy mennyire vagyok makacs.

Sokszor szembesültem azzal a mondattal, hogy: "jó fej pasi vagy, kedves, aranyos, és minden lánynak jó lennél, de nekem pont nem vagy az esetem".

Ezt a külsős dolgot meg nem egy olyantól hallottam, aki csak próbálta bemesélni magának ezt, közben meg mindig az alapján válogatott. :) Azért légyszi tanácsokat is írjatok. :D

2012. júl. 14. 22:58
 5/30 anonim ***** válasza:
Sok minden. A külső és belső dolgok egyaránt fontosak, amit az első pár randi alatt le tudsz vonni következtetésként. Én például a páromba azért szerettem bele, mert önmagát adja. Humoros, mindig löki a hülyeségeket és megnevettet, de el is tudok vele beszélgetni.: ) Aztán külsőre meg az, hogy mennyire igényes, milyen az illata. Én speciel amúgy imádom, ha egy fiú mosolyog.:) persze, ha nyári szünet van a fogai között vagy össze vissza áll az nem nagyon jön be, de hát mindenkinek van valami ami nem tökéletes.:) 19/L
2012. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, ha magadat adod. Nekem nagyon fontos, hogy a fiú meg tudjon nevettetni. Ha ez megvan akkor már fél siker.

Külsőre annyi, hogy ne hanyagolja el magát. Ez szerintem nem olyan extra. Ja, és hogy mosolyogjon. Senki sem szeretne együtt lenni egy búskomor emberrel :)

18/L

2012. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Hajlamos vagyok eléggé pattanásra, viszont nem hiszem, hogy olyan fejem lenne, amitől okádni lehetne. :D Kérésre küldök privátban képet.
2012. júl. 14. 23:15
 8/30 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet a kép :)
2012. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
kérek:)
2012. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
képek elküldve
2012. júl. 14. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!