Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt? Éjjel-nappal csak egy pasira tudok gondolni, de ő utál engem. Tudom, hogy boldog egy másik lánnyal, de én mégis abba reménykedek, hogy belémszeret. Pedig már msnről is letötölt.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak arra kellettem neki, de én mégis szeretem. =(
2009. júl. 13. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
örülj, h megszabadultál tőle. csak kihasznált és még sírsz utána?! ez egy senki! a nevét se vedd a szádra többet!
2009. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem se fuss utána , utálom az ilyeneket(ilyen pasikat)
2009. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és ismerkedj!!! Ezt a barmot meg felejtsd el, max. egy megvető pillantásra méltasd a jövendőbeli új párodba karolva, ha találkoztok az utcán:)
2009. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nagyon szeretem. :'( És nem is mindig bunkó,valamikor olyan édes!
2009. júl. 13. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ne alázkodj meg előtte, és főleg ne keresd! menj strandra, ülj be a haverokkal esténként valahova, járj el sportolni (a futópályák, konditermek, uszodák pl. tele vannak jó pasikkal), és amellett, hogy elfelejted, megismerhetsz rengeteg helyes hapsit!
2009. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:/ Tudom milyen érzés az ha nagyonszeretsz valakit és nembírsz továbblépni :(

De gondolom ha találsz majd egy jobbat akk már eltudod őt felejteni :/

2009. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mióta van együtt a barátnőjével?

lefeküdtél vele?

mi oka lenne rá,hogy utáljon?

2009. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!