Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok nagyon. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

barátommal 4napja összevesztünk, most beszélünk ismét.

meséli, hogy jár angol nyelvtanárhoz, egy csajszi és 2évvel fiatalabb nála.


Alapból nagyon féltékeny típus vagyok, nem mondom neki, de nagyon féltékeny vagyok, h esetleg összejönnek vagy bejön neki a kiscsaj...vagy összeszürik a levet.


2012. júl. 14. 16:45
 1/9 A kérdező kommentje:

kérdezgettem, mesélte h régóta még áltiból ismeri a csajt, mert az apja a tanára volt, de alig beszélt a lánnyal.

meg jófej, meg kedves. de ennyi volt amit mesélt... nem áradozik róla.


de félek

2012. júl. 14. 16:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha akar, bárhol és bárkivel megcsalhat, nem kell ahhoz angol tanárnő. Bízzál meg benne, mert a féltékenység tönkreteszi a legjobb kapcsolatot is.
2012. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Növeld egy kicsit az önbizalmadat. Kishitű vagy. Gondolod, ha nem tetszenél a barátodnak, veled lenne? Bízz benne, mert így meg fogod mérgezni a kapcsolatotokat.
2012. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, csak hát...nemtudom...

most énis beszéltem neki 1-2 haverról akik irnak nekem, hallottam h egyből féltékeny.

2012. júl. 14. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez sajna elég sanszos!!!!


29F

2012. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nemtudom...szerintem ha gáz lenne, nemis mondta vna el...
2012. júl. 14. 17:07
 8/9 A kérdező kommentje:
magamból kiindulva ha meg akarnám csalni, tuti nem irányitanám rá a figyelmet a 3. félre, h rájöjjön, sőt titkolnám.
2012. júl. 14. 17:09
 9/9 sashaliness válasza:

azon féltékenykedsz, hogy a barátod angoltanárhoz jár, és csak annyit mondott róla hogy kedves meg jófej?

irigyillek. az én barátomnak a legjobb barátja egy lány, történetesen az exe is egyben. átjárnak egymáshoz, kettesben találkoznak, bulizni mennek nélkülem. örülj, amíg a barátod csak jófejnek nevez egy lányt. sokkal nehezebb is lehetne, nekem elhiheted.

egyébként meg ha a barátod még sosem csalt meg, akkor kijár neki az alapvető bizalom, mert egy kapcsolat erre épül.

ja és a féltékenységről: vagy túl korai, vagy túl késő. sosem tudsz pont jó időben lenni vele, úgyhogy felesleges. :)

2012. júl. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!