Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nök szótárában mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nök szótárában mit jelent a "barát" és mit a "férfi" megjelölés!?

Figyelt kérdés
Ha én a nőnek barátja vagyok megláthatja bennem a férfit!?

2012. júl. 13. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Pár napot írtam, nem pár percet.

A figyelmetlenséget mivel magyarázod?

2012. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A figyelmetlenséget a felfokozott idegállapottal magyarázom,az viszont mindegy pár perc vagy pár nap,én sosem tudtam gyorsan dönteni,ember ismeretböl ez nem valami pozitívum de ez van,
2012. júl. 13. 21:16
 13/18 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj gyorsnak lenni, a barátzónába könnyű bekerülni, de nagyon nehéz kijönni.
2012. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A kettőt nem lehet elválasztani. Én a férfi barátaimban is látom a férfit, de ettől még nem vonzódom hozzájuk.

Van férfi-nő között barátság, én mégsem hiszek igazán benne, mert mindig lehet olyan, hogy a másik fél elkezd többet is érezni.

Barát=nincs szexuális vonzalom.

Férfi=van szexuális vonzalom.

2012. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Barát=nincs szexuális vonzalom,férfi =van szexuális vonzalom... na ez számomra érthetetlen,panaszkodnak a nők hogy jajj istenem minden férfi csak azt akarja!! de ha meg barát az ember mégis ez hiányik nekik,jajj mert nem izgatsz fel mint férfi,döntsék már el hogy sex vagy nem sex,vagy mi van ,már én se birom követni amit irok annyira nyakatekert,
2012. júl. 14. 19:39
 16/18 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi bonyolult, ha nem kevered össze a szerepeket, valaki életében vagy csak barát lehetsz, vagy csak férfi. Persze, mi nők valóban bonyolultak vagyunk, és gondolom ez így csodálatos..na, jó, előfordulhat, hogy észrevesz a nő egy idő után. Ja, hogy az a nő...azt nem tudom, nem vagyok orákulum. :)
2012. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A válaszadók segíteni akarnak, talán ne rajtuk tölts ki mérgedet!

Barát=nincs szexuális vonzalom

férfi =van szexuális vonzalom de EZ nem azt jelenti, hogy bunkó, ez az ember is kedves kell hogy legyen.

2012. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
félreértés ne essék,nincs bajom senkivel,a hölgyekkel sem,söt tisztelem és becsülöm őket ,ezúton is elnézést kérek minden hölgytöl,ismétlem nem velük van gondom,inkább az általuk teremtett helyzetekkel!
2012. júl. 14. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!