Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kérjem meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kérjem meg hogy maradjon, ha minden passzol, s harmonikus lenne a kapcsolatunk, kérhetek egyálltalán tőle ilyesmit?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerek egy srácot,már vagy 5éve, de nekem is volt barátom, neki is volt barátnője. De nemrég talalkozgattunk , amikor itthon volt s egyre jobban megkedveltük egymást... Nemt történt semmi, még csók sem, de a vonzódás megvan, sokat chatelünk, ő külfüldön, Németországban dolgozik, s meghívott magáthoz nyáron kb 1hétre, el is fogadtam a meghívást... de nagyon félek, hogy mégjobban megkedvelem, mivel ha minden igaz jövőre már másik kontinensre is mehet dolgozni. Teljes mértékban úgy érzem, hogy kiegyészítjük egymást és nagyon jól menne a dolog, sokat gondoltam rá rágebben is, s tudom hogy ezzel ő is így van... S már itthoni programokat is terveztünk, mire hazajön, pedig még el sem utaztam hozzá. Mi a véleményetek? Ha nagyon jól érezzük magunkat, megtenné vajon hogy Európában marad? vagy fel se tegyem ezt a kérdést?

2012. júl. 12. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, hogy Németország vagy Amerika vagy Ausztrália - egyis sem biztosít napi/heti kapcsolatot, ha meg éventen 2-szer találkoztok, az nem lesz kapcsolat, max. alibikapcsolat vagy alkalmi szex.

A megoldás az lenne, hogy hazajönne végleg vagy te is kiköltöznél. Ha ez nem lehet, akkor maradjatok barátok.

2012. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Míg Európában van ,kb szinte havonta látnánk egymást, s azért ne felejtsük el, hogy az interneten keresztül, úgy ahogy most is, minden nap beszélhetünk.Irogatunk egymásnak napközbe, s ahogy tudtunk válaszolunk...
2012. júl. 12. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha, igen. Én is írogatok neten napközben a páromnak, és válaszol is. Aztán munka után minden nap találkozunk, egymáshoz érünk, csókolózunk, szexelünk, átöleljük egymást, érezzük egymás illatát, programokat csinálunk stb. stb.

Nekem ne mondd, hogy ezt kiváltja a net, mert nem veszem be. Valaki vagy akar hús-vér kapcsolatot, vagy nem. Ha nem, az nem baj, csak akkor ne csináljon úgy, mintha lenne valakije.

A távkapcsolat alibikapcsolat. Elméletileg van, gyakorlatilag nincs.


A kapcsolat elején nagyon fontos egymás megismerése. Én egy hónap alatt 30-szor találkozom azzal, akit meg akarok ismerni. Te évente 12-szer, vagyis 2 és fél év alatt ismered meg annyira, mint én 1 hónap alatt.

Könnyű jófejnek lenni havi 1 alkalommal, és könnyű a legjobb képet mutatni magadról. Nehéz megjátszani magad tartósan, minden nap. Amikor leírsz valamit mail-ben vagy cseten, van időd átgondolni, hogy ne bántsd meg a másikat. Amikor személyesen találkoztok, és minden gondolatodat azonnal kimondod, gondolkodás nélkül, könnyű megbántani egy embert.

Aki nincs veled, arra annyira vágysz, hogy idealizálod, felruházod nem létező jó tulajdonságokkal. Aztán mikor összekerültök, annál nagyobb a csalódás, mert a másik nem ilyen, csak te találtad ki magadnak az ideális partnert.


Más egy távkapcsolat akkor, ha évekig jártál/éltél valakivel, akinek külföldre vagy más városba kell menni tanulni vagy dolgozni. Ha már jól ismered és megalapozott a kapcsolat, akkor ki lehet bírni hónapokat, talán 1-2 évet is, de többet még ez esetben sem nagyon.


Én azt gondolom, hogy ilyen körülmények között te nem a pasiba, hanem magába a szerelembe leszel szerelmes. Ami biztosan boldogító érzés lesz egy ideig, csak értelme nincsen, mert amíg a barátnőid pasiznak, te otthon kuksolsz magányosan a gép előtt. És ezen nem változtat az, hogy valaki válaszol a neten.

2012. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!