Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha féltékeny rám de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny rám de nem törődik velem szeret v nem?

Figyelt kérdés
mert ha valaki rám mozdul akk rögtön féltékeny meg arra a pasira is aki bejön nekem mindíg kiakad de viszont egyáltalán nem törődik velem azt se tudom mikor csókolóztunk utoljár csak szájrapuszi az is olyan semmilyen a szex is kb róla szól ... semmi előjáték szinte de néha meg olyan aranyos meg néha úgy érzem h szeret mert van amikor ölel meg puszilgat de nagyon furcsa h ha elalszok akkor csinálja vagyis ő azt hitte alszok de felvoltam és akkor puszilgatott meg annyira öletlt nem meri nappal kimutatni v mi?
2012. júl. 11. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
érdekes, de én a helyedbe ezt vele beszélném meg, hisz te ismered a legjobban..lehet problémája van otthon, munkahely, vagy valami hasonló.
2012. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem törődik veled akkor nem szeret,attól,h féltékeny valaki még nem azt jelent,h szereti a párját csak birtokolni akarja.
2012. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát van problémája igaz ami eléggé idegesíti mindííg és nem tudni mikor oldódik meg :S lehet ettől ilyen feszült mindíg?
2012. júl. 11. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
ma 15:55 >> valóban, a féltékenység alapja nagyon sok esetben nem a szerelem, hanem a birtoklási vágy
2012. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem.
2012. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet tőle ilyen feszült, igen... tapasztalatból írom, a barátomnak problémái voltak a munkahelyén és akárhogy is nem akarta de rajtam is levezette...amikor nem mondta el máris azt hittem a kapcsolatunkba van valami probléma..szerintem beszélj vele mindenképpen.!!!
2012. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 omba ***** válasza:

Akár miféle problémája van, ez:

"azt se tudom mikor csókolóztunk utoljár csak szájrapuszi az is olyan semmilyen a szex is kb róla szól ... semmi előjáték " - nem a szeretet jele.

Drága volna egy guminőt venni, ezért tart téged.

Persze, hogy féltékeny, én se szeretném, ha ellopnák a kocsimat!

2012. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!