Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Párom egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom egyáltalán nem törődik velem.

Figyelt kérdés

Általában jó a kapcsolatunk,de most próbáltam vele beszélgetni és megkért,hogy hagyjam békén,mert valami hülye meccset akar nézni.De hát én nem vagyok fontosabb?Azt mondta,hogy ilyen meccs csak 4 évente egyszer van,de tudod,hogy hazudik.

Felismerem,hogy ez egy focimeccs és tudom,hogy ez többször szokott lenni.

Szerintetek már nem szeret?



2012. júl. 1. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Hát, hogy te milyen humoros vagy... nézd inkább a meccset te is!
2012. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem az eszedért szeret... EB döntő van, én nőként is megértem és elfogadom, hogy ilyen tényleg nincs mindig :-D inkább nézd vele együtt, még lehet, hogy értékelni is fogja...
2012. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez annyira hülyeség...össze-vissza rúgják a labdát,pedig én a mai napomat akartam vele megbeszélni...majd megnézné a neten vagy elolvasná,hogy mi történt,de neeeeem...neki ezt most nagyon fontos néznie...áhhh...elegem van...Még azt is akarta,hogy hozzak neki egy sört.Még mit nem,nem vagyok én cseléd...ő is ki tud menni a konyhába.Teljesen kiakaszt,talán már nincs is jövője a kapcsolatunknak :(
2012. júl. 1. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Olvass valami, amivel művelődsz. Hagyd békén, hadd nézze.
2012. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ne szórakozz itt.......
2012. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés akkora kamu, hogy a fal adja a másikat. Ilyen buta nő ugyanis nincs.
2012. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha valakinek van egy komoly problémája,nem tudom,hogy miért kell mindjárt lekamuzni a kérdést.

Mikor otthon laktam az anyukáméknál,apukám sose nézett ilyen hülyeségeket és ő mindig segített anyunak,meg megcsinálta a kajáját,meg ő nem ivott sört...Én nem vagyok hozzászokva,hogy kiszolgáljam,meg még nem is törődik velem...

2012. júl. 1. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Miattad fogom megszeretni a focit! :)
2012. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátod nem hazudott,ilyen meccs tényleg csak egyszer van 4 évente,ki lehet bírni azt a másfél órát,amíg tart.Persze,ha valami fontos dolog van,amit el szeretnél mondani neki,azt meg lehet beszélni,annyi időt biztos tudna szakítani rád,ha szeret,de ha csak hisztizni akarsz neki,mert meg akar nézni egy meccset,akkor irtó nagy baromságot csinálsz.Az én barátom nem nagyon néz focit,csak az ilyen nagyobb tornákat,mint a vb,meg az eb és mivel én is szeretem a focit,így együtt szoktuk nézni.Ha nem szeretném,akkor is megérteném,hogy őt most érdekli ez a dolog,szeretne kikapcsolódni kicsit ő is a hétköznapokból,aztán békén hagynám addig.
2012. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jól elvagy a kamu kérdéseiddel????!!!! Hülyegyerek!!!!!


Tudjuk hogy kamu! Ugyanis nőben iszonyat szánalmas ostoba jószág lenne az amelyik az általad leírt módon viselkedik! :D Korábban kelj fel kisköcsög! :D

2012. júl. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!