Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz olyan pasinak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyan pasinak párt találni, aki tudatosan nem akar gyereket? 23 F

Figyelt kérdés

Igazából ami óta csak élek soha nem érdekelt a téma holott már csomó korombeli ismerősnek van és másoknak meg lenne . DE engem ez hidegen hagy am semmi bajom velük . De most fogok egyetemre menni majd vélhetőleg diplomázom utána kapok majd egy lakást és már a jövőbeli állásom is meg van . Természetesen párt is szeretnék meg a szexet is szeretem de gyereket nem akarok és hazudni se akarok egy nőnek ilyen téren . Ugyanakkor nem hinném hogy miattam halna ki az emberiség .


Vélemények ?



2012. júl. 10. 23:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
00:12 jó, akkor mondjuk úgy, hogy MÁS... Ha már muszáj volt belekötni :P Amúgy tudom, hogy gyermek mellett is lehet sikeres az ember... de miért nekem írod? Szerintem a kérdező nem arra volt kiváncsi, hogy hogyan cáfolod meg az én válaszom minden egyes kis részét. :) De m1... lehet így már jobb lesz neked az éjszaka :-j
2012. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek gyereket vállalnia, nem kötelező ez és rengeteg olyan nő van, akik nem is akarnak soha.

Én az ismeretségi körömben sok ilyen csajt ismerek, sőt társkeresőn is úgy van fent egy csomó nő, hogy a "van-e gyereke" kérdésnél azt választja, hogy nincs és nem is szeretne.

Szerintem ez a társkeresésben nem jár hátránnyal, ma már a nők nem azért keresnek párt, hogy gyereket vállaljanak vele, hanem más okokból elsősorban.


Az élet gyerek nélkül is teljes lehet.


Mondjuk az kicsit riasztó, hogy csak 23 évesen kezded az egyetemet... nem vall valami normális személyiségre ekkora csúszás.

2012. júl. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Csak hogy tisztázzuk le tettem két szakmát és most tudtam le érettségizni ezért csúsztam ennyit .
2012. júl. 11. 13:06
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor is, aki 23 évesen kezdi az egyetemet, az eléggé kicsúszott az időből, mire végzel 28-29 leszel.

Persze ahogy írod, már el van intézve egyetem utánra az állásod, szóval pénzed lesz, akkor meg bármilyen nőt kaphatsz. Lakást is alád rakják, semmi gond nincs ezzel. Ilyen létbiztonságra már simán lehet nőt szerezni. Nem vagy csóró, és valóban nem miattad fog kihalni az emberiség.


Amúgy rengeteg nő nem akar gyereket egyáltalán, Magyarországon és Nyugat-Európában is ez a helyzet, nem nehéz ilyen partnert találni, ez nem is kizáró ok társkeresésnél sem szerintem.

2012. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
nem hiszem, én pl utálom a gyerekeket 21L
2012. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 13. 18:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát 23 évesen még korai kijelenteni, hogy nem akarsz gyereket, a gyerekvágy tipikusan későbbi életkorban jelenik meg.:) Tény, hogy akik már most tudják (lányok), hogy feltétlenül akarnak hamarosan, nem jöhetnek szóba párként.
2012. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"párt is szeretnék meg a szexet is szeretem2


Azért azt tudni kell, hogy a szeksszel legtöbbször együttjár előbb-utóbb a gyermekáldás, mert nincs 100%-os hatalmad felette (még vaszektómiával sem), hogy ne legyen fogantatás.

2012. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!