Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz olyan pasinak párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyan pasinak párt találni, aki tudatosan nem akar gyereket? 23 F

Figyelt kérdés

Igazából ami óta csak élek soha nem érdekelt a téma holott már csomó korombeli ismerősnek van és másoknak meg lenne . DE engem ez hidegen hagy am semmi bajom velük . De most fogok egyetemre menni majd vélhetőleg diplomázom utána kapok majd egy lakást és már a jövőbeli állásom is meg van . Természetesen párt is szeretnék meg a szexet is szeretem de gyereket nem akarok és hazudni se akarok egy nőnek ilyen téren . Ugyanakkor nem hinném hogy miattam halna ki az emberiség .


Vélemények ?



2012. júl. 10. 23:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz olyan nehéz. aha, legyél őszinte. én is hangoztatni szoktam. nem mintha lényeges lenne egyenlőre, csak hogy tudják, ilyen a gondolkodásom.
2012. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mi?
2012. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
Vannak nők, akik nem akarnak gyereket... Én se igazán.. Lehet, hogy hülyének fogsz nézni, de amellett, hogy egyszerűen nem vagyok "anya típus", én félek a kisgyerekektől, a tudattól meg, hogy egy élő micsoda lenne a hasamban, kikészülnék... Szóval nekem pl. nem hiszem, hogy lesz. Max ha lesz férjem akit nagyon szeretek, és ő nagyon szeretne... De az még odébb van.
2012. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja, és.. ha nem is így kezded az első randit, jobb mielőbb tisztázni... Nem túl szerencsés 3 év boldog kapcsolat után benyögni, hogy "ja, amúgy én nem akarok gyereket"..
2012. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem nézlek hülyének igazából előző exem is kb ezeket mondta. Nem volt köztünk ilyen téren semmi gond .
2012. júl. 10. 23:50
 6/18 anonim ***** válasza:

Pfffff...


Erről csak annyit tudok megemlíteni, hogy kb ugyan ilyen idős volt a haverom, mikor el akarta köttetni a heréit magát, hogy ne lehessen gyereke.

Aztán megismert egy lányt szintén ilyen szándékkal kereset meg.


Rá 3 év után eldöntötte, hogy mégis kell neki egy gyerek!

Most fog megszületni a kislánya, és megköszönte hogy olyan fiatalon lebeszéltük a hülyeségéről!!!


Nos én nem akarlak meggyőzni semmiről de ahogy öregszik az ember, úgy változik az álláspontja a dologgal kapcsolatban!

2012. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Skydive ***** válasza:
29%
23 évesen én sem kívántam a hátam középére sem. Fog ez még változni. Ha meg így maradsz, sincs gond mert elég sok karrierista p.csa rohangál az utcákon.
2012. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem baj, sok olyan csaj van, aki más célt is lát az életében azon kívül, hogy szüljön egy gyereket aztán meg otthon ücsörögjön vele, míg a férje eltartja. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy vannak olyan nők, akiknek kicsit tágabb a látókörük, úgyhogy ennél sokkal nagyobb céljaik is vannak az életben, vagy egyszerűen nem foglalkoztatja őket a téma. Bár lehet még változni fog ez nállad, de ha nem, szerintem akkor is találsz majd párt.
2012. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Skydive ***** válasza:
100%
Utolsó: nem "sokkal nagyobb" hanem MÁS céljaik. Nem vagyok különösebben mellette, de már ellene sem a gyermekvállalásnak, viszont elismerem, hogy kevés nemesebb dolog van, mint gyermeket vállalni és becsületben felnevelni. Akinek meg a világmegváltó célja az, hogy sokpénz-nagyautó-nagylakás stb az is egy hozzáállás, de nem nevezném erkölcsösebb, szebb dolognak. Arról nem is beszélve, hogy elég sok ismerősöm a fentebb említett célokat gyermek mellett is sikeresen elérte. A gyerkőc meg úgy tapasztalom olyan pluszt ad nekik amit máshol hiába keresnének.
2012. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudok már mit hozzászólni, mivel az előttem lévők már mindent elmondtak... Vannak olyanok, akik ilyen korban még nem elég érettek hozzá vagy csak szimplán nem akarnak (mint te), de vannak olyanok, akiknek már családjuk van pl édesapám 23 évesen már 2 gyerekes családapa volt :))
2012. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!