Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerüljek közelebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közelebb a barátom szüleihez?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyok a barátommal, Ő 18, én csak leszek 18...mindkét fél (az én családom is, az övé is) kicsit tabuként kezelte a dolgot, anyukám mai napig azt mondja, h biztos benne h nem Ő lesz a férjem...(nem azért mert nem birja a barátomat!!!mert szerintem minden lányos anya álma egy ilyen srác) az Ő szülei, úgy inkább elfogadták a dolgot, csak néha úgy érzem "nem tartozom oda"...egy családi ünnepség volt náluk hétvégén, előző este ott voltam, és nagyon kellemetlenül éreztem magam (nem mert nem bántak kedvesen velem vagy hasonló, csak úgy éreztem zavarok)...Másnap megkérdezte a barátom anyukája, hogy mi volt a baj, mert látta rajtam...másnap (mikor az ünnepség volt) a barátom anyukája nagyon kedves volt velem, mondta h "ne húzodjak" hiszen oda tartozom...lehet hogy én vagyok paranojás? vagy ez idővel majd kialakul, és nem fogom rosszulérezni magam? köszi a válaszokat előre is:)
2008. máj. 4. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már az "anyósod" ment megkérdezni, h mi volt a baj, akkor csak nem utálhat, v ilyesmi, mivel érdekelted őt. Érted...Sztem csak még nem vagy hozzászokva, v ilyesmi.
2008. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is ha az "anyós" megkérdezte hogy mi a baj akkor biztos hogy nem elenszenves veled! és idővel kialakul...mikor először találkoztam a párom szüleivel énis bevoltam rendesen parázva..de utána rájöttem nincs miért mert tök normálisak voltak és aranyosak veleM:-) úgyhogy csak kárnak izgultam, idegeskedtem rajta..szerintem te sem idegeskedj rajta!
2008. máj. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én már elég sokszor találkoztam "anyósommal", és mégis bemagyarázom magamnak..."lehet hogy..." de igazatok van:) majd megszokom:)
2008. máj. 4. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Sszia, hát szerintem mindenkiben van ilyen (ha nem is más) de megfelelési vágy az biztos... Ez normális, de ne vidd túlzásba, mert az már úgy el fogja rontani az egészet! A barátom az elején úgy leszídott majdnem mindig, ha meg mertem kérdezni , hogy "de biztos nem baj..? " "nem zavarok?"... Mondjuk az ő családjuk is nagyon aranyos, és kedvesek,.. csak kellett, hogy én is megnyíljak! :)

Szerintem beszélgess sokkal többet a barátod anyukájával! Minden féléről, segíts neki, mikor ott vagytok... esetleg mikor a barátod pl. elutazik, vagy ilyesmi, akkor írj neki sms-t... Ilyesmi.

Ez fontos. Vagy mikor ott vagyytok, vacsizzon együtt a család.. és tényleg, így próbálkozz! Ha van tesója, vele is próbálj meg baráátkozni. Rossz csak nem sülhet ki.

Mosolyogj sokat.. és ne stresszelj, nekik az a legfontosabb hogy a fiuk boldog legyen! És ha ezt látják a barátodon, hogy boldog, akkor ők is teljesen megnyugszanak!

Sok szerencsét!

2008. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) megnyugtattál... igyekszem kicsit spontánabb lenni, és nem feszült...habár lehet nem megy könnyen de majd belejövök:D a tesója 6 évvel kisebb nálam, és eléggé szégyenlős...de vele már beszéltem többször, s mindig védem a bátyja szekálásai előtt:) (ez bejön:D)
2008. máj. 5. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!