Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Visszahúzódó lány vagyok, félénk.

Figyelt kérdés
Egy társasában főleg egy olyanban ami a barátom társasága és legfőképp amikor senkit nem ismerek közülük kb semmit nem tudok mondani...A barátom pedig szóvá tette hogy én mennyire nem vagyok társasági ember meg hogy így többet nem is akar hozni magával..én meg nem tudok mit csinálni mert fogalmam sincs róla hogy mit mondjak tőlem 10-15 évvel idősebb vad idegen embereknek? Nem érzek különösebb feszültséget csak ülök és elvagyok így magam de érzem hogy kéne mondani valamit csak nem tudom mit. Segítsetek légyszíves hogy mit kéne tennem.Azt is észre vettem hogy a barátom kedveli az olyan lányokat akik mindig a társaság csúcsai..én is szeretném ezt főleg a barátom miatt de én sose tudok olyan lenni mint azok a lányok:(
2012. júl. 10. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is introvertáltabb vagyok, és volt állandóan társaságba járós csajom, aki szóvá tette, milyen rossz, hogy én nem veszek részt folyton a jó bulikon meg a nagy hangulatban. Aztán ott is hagyott emiatt. Szóval érdemes alapból olyan emberrel kezdeni, akivel egy hullámhosszon vagy.
2012. júl. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De ő alapból visszahúzódónak tűnt!De mióta új munkahelye van totál kifordúlt magából nagy poénkodós lett meg sokkal beszédesebb.Ez engem nem zavar csak ő mondta h nem szereti h ilyen vagyok de mikor egy icipicit oldódok mindig rám mosolyog odajön hozzám és megemlíti h örül annak h kicsit jobb kedvem van meg stb. Csak szeretnék nyitottabbá válni könnyen lazulóvá de nem megy:( igen az alkohol...úgy valóban meg ered a nyelvem de sokszor nem lehet inni úgyh ilyenkor csak ülök...:( valaki nem tudna erre valami jó tanácsot adni?Nekem nem kell csendes barát mert barátaimmal én is elvagyolk csak nm tudok idegenekkel főleg mondom barátom ismerőseivel lazulni. Amúgy 19vagyok és nem rád gondoltam speciel 2. :)
2012. júl. 10. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!