Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénk, visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, visszahúzódó lány vagyok, de szeretnék ismerkedni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Mivel nem nagyon járok sehova én a sulira gondoltam, de ott csak nem mehetek oda egy idegen fiúhoz. Esetleg valami ötlet hogy valaki felfigyeljen rám? Vagy mit tehetnék?

17/L


2012. jan. 30. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kezdetnek mondjuk dobj fel egy képet magadról.
2012. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Borsod megyében lakok. Hát képet nem szivesen tennék fel, ismerősök miatt...(:
2012. jan. 30. 20:53
 4/21 anonim ***** válasza:
Kérünk egy képet.
2012. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Itt nem ajánlom semmiképp.
2012. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

gondolom, vannak barátnőid, nem? mehetnétek együtt korizni, plázába, vásárolni, sétálni,... fiúk sok helyen vannak és suliban különösen könnyű ismerkedni, tényleg csak oda kell menni ahoz, akin látod, hogy egyedül van, nem beszélget vele senki

hidd el nekem, menni fog!

vagy egy másik, ha facebook-on írsz valakinek. ott tuti bátrabb vagy, ahogy mindenki más is, meg tudsz beszélni egy találkát, dumálást, közös kávézást, bármit! a lehetőségek száma végtelen :D sok sikert!

2012. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így rákérdezek: szép vagy? Mit mondanak a többiek?
2012. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát volt már barátom, nem is akármilyen fiú...és aztmondják szép vagyok, csak nem tartozok a nagymenő plázacicák közé, és lehet ez a gond...
2012. jan. 30. 21:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Soha ne legyél pláza cica!!! :)

Ok. Figyelj, nagyon sok fiú az ilyesmi lányokat szereti, mint amilyen te lehetsz. Többek között én is.

2012. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom,én is borsodi vagyok, csak 20 éves kiadásban:D amúgy én is a barátnőkre szavazok, lehet vannak fiú ismerősei, illetve, elmehettek együtt is, aztán ők is bepasiznak legfeljebb.
2012. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!