Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Visszahúzódó lány vagyok, félénk.

Figyelt kérdés
Egy társasában főleg egy olyanban ami a barátom társasága és legfőképp amikor senkit nem ismerek közülük kb semmit nem tudok mondani...A barátom pedig szóvá tette hogy én mennyire nem vagyok társasági ember meg hogy így többet nem is akar hozni magával..én meg nem tudok mit csinálni mert fogalmam sincs róla hogy mit mondjak tőlem 10-15 évvel idősebb vad idegen embereknek? Nem érzek különösebb feszültséget csak ülök és elvagyok így magam de érzem hogy kéne mondani valamit csak nem tudom mit. Segítsetek légyszíves hogy mit kéne tennem.Azt is észre vettem hogy a barátom kedveli az olyan lányokat akik mindig a társaság csúcsai..én is szeretném ezt főleg a barátom miatt de én sose tudok olyan lenni mint azok a lányok:(
2012. júl. 10. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első olvasatra azt mondanám, hogy mellényúltál kislány... A barátod nem OK. Keress másikat/jobbat, aki jobban megfelel neked....
2012. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan visszahúzódó vagyok sajna:(Szerintem szakíts vele...
2012. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Antiszociális vagy.

Ennyi...

2012. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Ő társasági ember, te meg antiszoc vagy a javából...
2012. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezzel sokat segítettetek... nem tudom ti milyen tökéletes emberek lehettek de jó nektek:)
2012. júl. 10. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Rólad van szó, nem rólunk:D Te kérdeztél, mi válaszoltunk...
2012. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is antiszociális vagyok, és olyan párom van, aki szintén. Így teljesen jól elvagyunk. Szerintem próbáld meg vele először tudatni, hogy Neked ez így jó, ha jól reagál rá, akkor ok, de ha felhúzza magát, nem érdekli, hogy Te mit szeretnél, mindenképp gondolkozz el rajta, hogy Ő-e az igazi...
2012. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez nem antiszociálisság, hanem introvertáltság. Ha a barátod nem szeret úgy, ahogy vagy, akkor hagyd ott. Nem szeret igazán.

Egyébként pedig egy kis alkohol lehet segítené feloldani a gátlásaidat, nem sok, tehát ne részegedj le, de egy-két feles vodka akkor mikor megérkeztek a társaságba, lehet, hogy ellazítana kicsit.

2012. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Kedves kérdező senki nem mondta hogy én tökéletes vagyok, mert nem vagyok az.Nagyon nem!:)
2012. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megint 2.vagyok de biztos aranyos lány vagy!:)Hány éves vagy?
2012. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!