Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » En. Te mennyi időt töltesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En. Te mennyi időt töltesz együtt a párodal, milyen sűrűn és hol találkoztok? Főleg azok válaszát várom akinek 2 éves kapcsolata van

Figyelt kérdés
Köszi :) az "En" azért van mert másképp nem engedte a rendszer
2009. júl. 11. 17:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!Mi másfél éve vagyunk együtt,és minden nap találkozunk.átjön hozzám,vagy én hozzá,elmegyünk sétálni,nagyon sokat biciklizünk,néha egy-két vacsi...:)

De ne ijedj meg,ha ti nem találkoztok ilyen sűrűn.rengeteg férfi fél az elkötelezettségtől.nálunk is voltak ilyen problémák,ugy 2-3hónapig,de ez is csak egy korszak volt.

2009. júl. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves kapcsolatom van és együtt élünk :P
2009. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves a kapcsolat. Sajnos év közben elég ritkán találkozunk,mert még tanulunk. Olyankor csak hétvégénként. Mi járunk táncolni együtt,mondjuk ez csak akkor jó ötletz,ha a te barátod is szeret táncolni,különben kínzás. Mi is sokat biciklizünk,uszodába járunk,korcsolyázunk (télen persze),kirándulunk, és persze egymásnál vagyunk,olyankor társasozunk,beszélgetünk,filmetnézünk és persze........... :)
2009. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

jövöhéten 2 éve hogy együtt vagyunk,péntek-szombat mindig nálam alszik,hétközben meg melo után vagy csak feljön 1-2 órára vagy ittalszik,de ez hétközben max 2 alkalom,de van h csak hétvégén találkozunk,pedig nem lakik messze,csak ugy jön ösze.Még nem kocsival járt melozni,és ugy végeztem egyetemen,akkor kimentem elé melohelyre,és lekisértem a buszhoz ami hazavitte.Még 1 évem van egyetemből,utána nem lenne rossz összeköltözni,de amig mind2 félnek nincs önálló keresete,addig nem érdemes.

22/L (24/F)

2009. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Együtt élünk már másfél éve és 2 éve vagyunk együtt, mondjuk nálunk romáknál máshogy nem is nagyon lehet!
2009. júl. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Amore ***** válasza:
Mi 21honapja vagyunk együtt és másfél éve voltunk együtt amikor összeköltöztünk!
2009. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi kicsit több mint 2 és fél éve ismerjük egymást, és 2 és fél éve együtt is élünk:)
2009. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

2 éves kapcsolat...

néha kell egy kis saját tér nyugi, mindketten igy vagyunk vele, általában minden nap találkozunk, kivéve heti egy napot, amikor mindenki intézi a saját dolgait. Suli időben sokszor több nap is kimarad, de olyankor nagyon szoktunk hiányozni egymásnak.

2009. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi 21 hónapja vagyunk együtt és sajnos nem találkozunk annyit, amennyit szeretnénk... Hétvégén szoktunk egy délután erejéig, ez a fix, és néha hét közben is csak 1-2-szer tudunk még összefutni fél órákra. Most nyáron jobb a helyzet, akár kétnaponta is együtt tudunk tölteni egy délutánt, vagy délelőttöt, de ez év közben sajnos a hétvégékre korlátozódik... :S Elég nehéz így :S
2009. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

3 eve vagyunk egyutt, egyetmistak vagyunk. szesszioban, stb eleg keveset tudunk talalkozni, heti 1kb. azonkivul atlag 2 hetkoznap plusz hetvegen atlag 2 nap. ha valamenyykink egyedul marad otthon, akkor szinte 102 hetig folyton egyutt vagyunk, de a vegefele kezd faraszto lenni.szeretjuk egymast de minden nap sok lenne talalkozni szerintem. a heti 3-4 az pont jo. telefonon beszelunk minden nap, orakat is akar.

inkabb estefele talalkozunk, es rendszerint nala alszok olyankor.ugyh 1-14 orat vagyunk egyutt, attol fugg.

mit csinalunk? kimegyunk sorozni, teazni haverekkel, uszunk, hodeszkazunk, kirandulunk, kocsikazunk, uldogelunk a parkban vagy 1 havernel ha kimegyunk, ha meg bent ulunk (ujabban eleg bentulosek lettunk:p) akkor legtobbszor csak fekszunk es beszelgetunk, hulyeskedunk, csipkelodunk vagy...... :) ja es alszunk. azt nagyon szeretjuk mind a 2en :p

2009. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!