Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlparázom? A barátom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlparázom? A barátom, akivel 2 és fél évet voltunk együtt, de hosszabb időre külön váltunk.

Figyelt kérdés
Vissza akart jönni hozzám, azzal fűzte a fejem, h mennyire szeret, nem tud nélkülem élni, stb, elment egy buliba, ahol megkívánt két csajt és le akart velük feküdni, de nem történt semmi... Nem az ő hibájából, nem rajta múlt. Nem próbálkozott, csak eljátszott a gondolattal, hogy jó lenne.... Elmondta nekem, és szerinte díjaznom kellett volna az őszinteségét. Én erre azt mondtam, h látni sem akarom. Jól tettem? Szerinte csak túlsplilázom... Sztem meg ha vki ilyet csinál, az nem szereti a másikat.. Ő állítja , h szeret, de akkor hogy történhetett ez meg?
2012. júl. 9. 23:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A "nem rajta múlt" kifejezésen azt értem, hogy ő félénk ahhoz, h kezdeményezzen.
2012. júl. 10. 00:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor rajta múlt. :)

A "nem rajta múlt" dolgot akkor szoktuk mondani, ha ő mindent megtett annak érdekében, hogy a célját elérje. Ezért zavarodtam össze.

Nos, ebben az esetben a második verzió az érvényes.


24/n

2012. júl. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Vagyis? De tudom, h pl rámászott volna a csaj, ő benne lett volna a dologban. Ez azért fáj duplán, mert a buli előtti estén is mondta, hogy nem tud nélkülem élni és hogy nélkülem semmi... Másnap meg bevallotta, és így: Figyelj, stem hagynod kéne engem.. De téged akarlak elvenni majd feleségül... De nem történt semmi, ne reagáld túl...
2012. júl. 10. 00:12
 14/15 A kérdező kommentje:
Sztem ha a pasi igazán szeret egy nőt, akkor nem akar mással lefeküdni.. Ha igazán szereti, hangsúlyozom.. Ez sztem nem naivság, én hiszek ebben...
2012. júl. 10. 00:15
 15/15 anonim ***** válasza:

nem fog lefeküdni mással.

de attól még ugyanúgy fel tudja izgatni egy szép nő.

ez van, aki nem képes elviselni, az ne akarjon kapcsolatot.

2012. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!