Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlparázom? A barátom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlparázom? A barátom, akivel 2 és fél évet voltunk együtt, de hosszabb időre külön váltunk.

Figyelt kérdés
Vissza akart jönni hozzám, azzal fűzte a fejem, h mennyire szeret, nem tud nélkülem élni, stb, elment egy buliba, ahol megkívánt két csajt és le akart velük feküdni, de nem történt semmi... Nem az ő hibájából, nem rajta múlt. Nem próbálkozott, csak eljátszott a gondolattal, hogy jó lenne.... Elmondta nekem, és szerinte díjaznom kellett volna az őszinteségét. Én erre azt mondtam, h látni sem akarom. Jól tettem? Szerinte csak túlsplilázom... Sztem meg ha vki ilyet csinál, az nem szereti a másikat.. Ő állítja , h szeret, de akkor hogy történhetett ez meg?
2012. júl. 9. 23:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Abnormális vagy.

Egyetértek vele, díjaznod kellene az őszinteségét.

2012. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát ha külön voltatok akk gyakorlatilag semmi közöd hozzá h kit akar megdugni nem?
2012. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jah, biztos ez a helyes magatartás....
2012. júl. 9. 23:37
 4/15 AvernusTriad ***** válasza:

Ne hisztizz. *pofon*,*pofon*

Most, hogy lenyugodtál, gondold végig értelmesen: neki van igaza.

2012. júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor akart velem találkozni, és míg külön voltunk akkor is folyton azt mondta, h szeret
2012. júl. 9. 23:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Most ebben neki hol van az igazsága??
2012. júl. 9. 23:38
 7/15 anonim ***** válasza:

....

az én barátom is elmondta, hogy volt olyan buli (jó, még a kapcsolat legeslegelején) ahol eljátszott a gondolattal, hogy más csajjal kavarna.

és?

igen, szarul esett de NEM CSINÁLT SEMMIT. ennyi számít.

amúgy meg ha külön voltatok még annyi közöd sincs hozzá

2012. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

#1 vagyok


Előttem szólóé a tökéletes gondolat. Ne is várj másra :)

2012. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

most nem hinném, hogy túl nagy segítség leszek, de elgondolkodtam, és leírom, mire jutottam. egyrészt ha nem nyomult, csak eljátszott a gondolattal, akkor az még önmagában nem bűn. legalábbis az én szememben. ez kb a mindent a szemnek esete a srác részéről. másrészt viszont ha nem rajta múlt, vagyis ha "minden jól alakult volna", és képes lett volna megtenni, akkor ebben a helyzetben valószínűleg kiakadnék, mert ha később lehetősége lesz rá, akár még meg is történhet, ami most nem.

elég naiv vagyok, nem igazán nézem ki az emberekből a rosszat, szóval én biztos elnézném neki a helyedben, ha szerelmes lennék belé.


20n

2012. júl. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a kérdés pontosan.

Azt írod, hogy nem rajta múlt, hogy nem feküdtek le. Akkor ezek szerint csak bepróbálkozott. Mert ha nem is próbálkozik be, akkor rajta múlik, ha nem jön össze.

De utána meg azt írod, hogy nem próbálkozott, meg csak gondolatban játszott el vele.

Szóval nem elég egyértelmű.


Első esetben azt mondom, hogy nekem sem esne jól. Ha vissza akar szerezni az exem, akkor ne mások megdugásán fáradozzon, hanem az enyémen.

Második esetben...sokat kell még tanulnod. A pasiknak nem akadály a szerelem arra, hogy másokról fantáziáljon, másokkal szexeljen. Ők ilyenek.Vizuális lények. A fantáziáról nem fog neked mindig beszámolni, de a tetteket már nem kell megbocsájtani.


24/n

2012. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!