Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valyon lesz közös jövőnk együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon lesz közös jövőnk együtt?

Figyelt kérdés
Facebookon ismerkedtünk meg. Első látásra belé szerettem egy lányba és ő is belém. Találkoztunk és nem csalódtunk egymásban. Egyszer felvetettem neki hogy talán nem kellene folytatni a kapcsolatunkat a távolság miatt erre a lány azt mondta h "deeee". Mert megfogta őt a személyiségem. Én úgy érzem hogy ő az igazi nekem, de mégis rettegek h elveszítem egyszer. Mekkora esély van arra hogy egymással fogjuk le élni az életünket? 14/F, ő 14/l. ( távkapcsolat)
2012. júl. 9. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
valyon nem esetleg a földön
2012. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi.
2012. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Csegi89 ***** válasza:
Manapság nagyon ritka az olyan, hogy az első szerelem az egyetlen is...persze nincs kizárva.
2012. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csegi, öreg haver! Köszi a kommented, te mindenhol ott vagy :-D
2012. júl. 9. 21:28
 5/14 Csegi89 ***** válasza:
Nincs mit. Azért mindenhol nem...megválogatom inkább.
2012. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mármint az értelmes kérdéseket? Mert néhány kérdésemre írtál már választ. :)
2012. júl. 9. 21:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ő az első szerelmem. Csak úgy érzem hogy ő z igazi. :)
2012. júl. 9. 21:56
 8/14 Csegi89 ***** válasza:

Tényleg? Nem figyeltem. Hát először elolvasom a kérdést, aztán ha nem butaság, akkor próbálok segíteni ha tudok. Ha értelmeset nem tudok hozzászólni, inkább hagyom. Persze majomkodok is eleget az olyan kérdéseknél.

Lehet h ő az igazi tényleg ,de az is lehet h nem. 14 évesek vagytok még csak, az nagyon fiatal. Rengeteget fogtok még változni ám.

2012. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kár hogy távkapcsolatban vagyunk, mert hátha talál magának másik hozzám hasonló fiút. Szóval nagyon félek. Más lányra azóta rá se tudok nézni. Tettem fel régebben is kérdést 97km-s távkapcsolatról.
2012. júl. 9. 22:05
 10/14 anonim ***** válasza:
97 km mai vilagba mar semmi..
2012. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!