Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis vagyok egyaltalan? :0

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis vagyok egyaltalan? :0

Figyelt kérdés
10 honap utan kialudt a lang. Nem erzek semmit, arra vagyom, hogy szabad legyek, megis megorulok, ha meglatom. Mit kellene tennem? Nem ereznem fairnak ha kidobnám, de a kapcsolata már nem kell. Bulizni szeretnék, gondtalanul pasizni, stb. Annyira gerinctelennek érzem magam, mert tudom, hogy szeret. Mégsem kaptam tole soha egy viragot sem, semmit. En megvettem neki mindent. Ezust lanc, ruhák stb. B*sszus nem is ertem mit akarok még ettől a hanyaatló kapcsolattól.
2012. júl. 9. 13:19
 1/10 AvernusTriad ***** válasza:
Tudod a választ, mi mondjuk ki?
2012. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen hogy elmulik a dolog. Lépj mivel ennek igy nincs értelme. Ha bulizni és pasizni akarsz akkor tedd azt.
2012. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 okoska31 ***** válasza:

most akkor mégis megőrülsz ha látod?

vagy tőle őrülsz meg. Utóbbinál tudod a választ.


előbbinél meg adj még időt, de beszélj vele, hogy mi nem tetszik.


nem tudom hány éves vagy, de 30 körül már nem biztos, hogy jobban jársz, ha kilépsz.

Persze jól is elsülhet.

csak aztán majd ne sírd vissza:)

2012. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tartsd el a faszit,akivel együtt vagy,ez teljesen normális.
2012. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odairni a korom.16 vagyok. Neha tole is megorulok, de amugy ez a konkretan megorulok erte dolog zajlik bennem. Nemtudom. már semmit se tudok...:(
2012. júl. 9. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl sokat voltál napon! :D
2012. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
hasonló cipőbe járok, én holnap leszek 17, mi 1év 2hónapja vagyunk együtt, és egyszerűen képtelen vagyok vele szakítani mert tudom, hogy nagyon szeret..ráadásul szeptemberbe megy fel Pestre..azt se tudom, hogy mi hogy lesz..: /
2012. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs elég információnk arról, hogy normális vagy-e.


Viszont, lássuk csak...

1. Szerintem te nem tudod, hogy mi az a szenvedély, és igazi, tiszta szerelem

2. Ócska szöveg ez a "jaj bulizni akarok". Egyszerűen nem nőttél még fel egy valódi kapcsolathoz.

3. "Annyira gerinctelennek érzem magam, mert tudom, hogy szeret. Mégsem kaptam tole soha egy viragot sem, semmit. En megvettem neki mindent." Ez a rész... Fú. Olvasd újra, és gondolkozz el. Először elmondod, hogy gerinctelen vagy, szóval bűntudatot van, gondolom. Utána a kövi mondat arról szól, hogy ő mekkora sz*r, amiért nem vett neked semmit, te pedig megvettél mindent. Először is... A szerelem szerinted tárgyi dolgokban nyilvánul meg?! Ha nem vesz neked virágot, akkor nem szeret? Én egy sráctól kaptam virágot, és az is léhűtő volt. A másik meg, hogy milyen kapcsolat az, ahol a lány vesz folyton mindenféle értékes dolgot a fiúnak?:D Fordítva is nevetségesnek tartom, amikor valaki k*rvaként tartja a nőt, és össze-vissza halmozza mindenféle gyémánttal, meg ruhákkal, de így... Extravicces.

4. Szakíts! Egyikőtöknek sem jó ez így. Remélem te kiriba......kibulizod meg pasizod magad, ő pedig talál egy hozzá illő lányt.:)

2012. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 galen malek ***** válasza:
vazzee én miért nem tudok kifogni magamnak 1 ilyen csajt ha ilyen csajom lenne a tenyeremen hordoznám minden tekintetben.... :)
2012. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Ha te elhalmozod mindennel az a te döntésed! Nem kéne! Ha ő szegény akkor nyilván csak kisebb mértékben tudja viszonozni, ellenben ha semmit sem kaptál még tőle, még egy szál virágot sem akkor az baj!

Bár tapasztalatom szerint a nők szeretik elfelejteni ha valamit kapnak és mindig azt mondják hogy te sosem veszel nekem semmit sem. :D


2. Ha ennyire ellenszenves és megfojt akkor nincs mit szépíteni! Le kell lépni!


3. Ilyenben nincs olyan hogy genyóság! Mégis ki tudna garanciát vállalni az érzéseire???!!! Senkitől nem lehet érzelmeket követelni!!!!


4. Találd meg hogy mitől kell még ő neked! Azonosítsd teljesen konkrétan!!! Ha megvan akkor már mérlegelhetsz, bár ahogy beszélsz róla, jobban járnál ha szakítanál!


5. Van egy olyan tippem hogy a következő sem lesz jobb! Ezt az apaképet kaptad és olyan fiúkat is fogsz keresni!

Ez ellen nem igazán tudom mit lehetne tenni, de gondolom meg lehet oldani!


28F

2012. júl. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!