Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nagy gáz ha otthon ülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagy gáz ha otthon ülős vagyok?

Figyelt kérdés
Nem járok bulizni ,mert nincs szükségem ribanc barátnőkkel akikkel elröhögcsélnénk a bulikban miközben kinevettetjük magunkat a pasikkal (hogy "nézd már ezis a 100-adik ribanc") . Barátnőim nincsenek(az összes féltékeny rám ,mert csak rám tapadnak a pasik). Néha pár fiú haverommal szoktam találkozgatni ,de ennyi a nagy programom a nyárra . Itthon ülök,napozgatok,tv-zek,kutyázok, szépítkezek,eljárok heti 7szer edzeni,nyári munkám nincs mert lekéstem a jelentkezéseket !! :) Szüleim meg a testvérem meg anyám barátnője mindig mondja ,hogy ne üljek itthon ("hogy ez milyen unalmas lehet" ) ,mert még fiatal vagyok. MIÉRT NEM HISZI EL SENKI,HOGY NEM UNATKOZOK ????????????? :(
2012. júl. 7. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Eljársz heti 7x edzeni nálam ez azt jelenti, hogy nem vagy otthon ülős. Én se unatkozok, pedig elég sokat itt vagyok.
2012. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én meg a meleget gyűlölöm, és utálok bárhova is menni, mert mindenhol 45 fok van, és R-Ü-H-E-L-L-E-M. Én még barátomhoz se akarok átmenni, ilyenkor nyáron szinte soha semmihez sincs kedvem, és nekem se szokták érteni miért? :D


Télen a legnagyobb hóviharban is elmegyek akárhová, imádom a hideget - tervezek valahova nagyon északra költözni, tavaly nyáron kint voltam külföldön a hidegben és értelmes nyaram volt :D - szóval nem az van, hogy nem szeretek semmit, de ha meleg van, én totális passzivitásba csapok át. Irigyellek, hogy el tudsz menni sportolni, én is heti 5x jártam el 2-3 órákat eddig, de amióta meleg van, nem bírom rávenni magam, hogy elmenjek. Pedig most aztán se egyetem se semmi tanulás nincs.


Még dolgozni is szívesen megyek, mert ott legalább van klíma. :D

21L

2012. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Fiúk! Nagy gáz ha otthon ülős vagyok?"


Eléggé ,mert így nem fogunk megtalálni.(Már ha a hagyományos értelmében nézzük)


"Nem járok bulizni ,mert nincs szükségem ribanc barátnőkkel akikkel elröhögcsélnénk a bulikban miközben kinevettetjük magunkat a pasikkal (hogy "nézd már ezis a 100-adik ribanc") ".


Tipikus szembe megyek a mainstream vonallal szembemegyek tömegstílus ,mert a szórakozás a sátán műve.


"Barátnőim nincsenek(az összes féltékeny rám ,mert csak rám tapadnak a pasik)."


Akkor miért itt vadászol pasira,ha mindenki a lábad előtt hever ?


"Néha pár fiú haverommal szoktam találkozgatni

,de ennyi a nagy programom a nyárra ."


De otthon ülőnek titulálod magad ,mert az a sikk magasság.

Akárcsak azt elvárni mindenkitől hogy hasraessen attól hogy normális vagy (akárcsak az emberiség 90%-a) .Te sem vagy különb a ribancoknál.


"Itthon ülök,napozgatok,tv-zek,kutyázok, szépítkezek,eljárok heti 7szer edzeni,nyári munkám nincs mert lekéstem a jelentkezéseket !! :)"


Ez után speciel a kutya nem ugatott .Azt már meg sem merem kérdezni ki pénzéből szépítkezel és sportolsz cicavirág? de legalább látszik belőle milyen kevesen mozdulsz ki otthonról.


"Szüleim meg a testvérem meg anyám barátnője mindig mondja ,hogy ne üljek itthon ("hogy ez milyen unalmas lehet" ) ,mert még fiatal vagyok. MIÉRT NEM HISZI EL SENKI,HOGY NEM UNATKOZOK ?????? :("


Legalább látszik hogy illesz a környezetedbe. Annyit töltesz házon kívül amennyit akarsz,nem szükséges törődnöd senki véleményével.

2012. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 robivagyok válasza:
#12-es. 100%-ban egyetértek veled :) Kérdező, veled is. Ugyan ez vagyok csak fiuban.
2012. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha nem vagy kocka akkor nem baj:) nem csak bulizásból lehet élni meg ismerkedni, egy kicsit más körökben kell barátkoznod, de ez még jó is sztem, legalább nem vagy sablonos. cask foglalkozz magaddal, meg ismerkedj minél több emberrel, kutyasétáltatás közben pl nem nehéz:)
2012. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem baj ;)
2012. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor mégis hogyan ismerkedjünk meg? :D
2012. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én is inkább megnézek egy jó animét vagy olvasok mangát minthogy a valamilyen buliban részegen fetrengjek a földön(:

17/L

2012. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!