Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire számít egy lányban, hogy tud főzni, mosni, stb. , segít otthon?

Figyelt kérdés
Nyilván egy nőnél már más a helyzet, ezért 14-19 éves korosztályra gondolok. Fontosnak tartjátok, örültök neki? Vagy nem is számít?
2012. jún. 22. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom akkor még teljesen mindegy. Majd csak akkor lesz lényeg a rabszolgáskodás, ha már együtt éltek.
2012. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Az a minimum,hogy ha már pinája van legalább főzni tudjon...
2012. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

14-5 évesen még annyira nem lényeg a főzés, esetleg ilyen végtelen egyszerű valamiket...

De 18-9 évesen azért már egy átlag ebédet jó volna, ha megtudna csinálni, és otthon volna ezekben a dolgokban!


19f

2012. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Annak ellenére, hogy azzal kezdted FIÚK, én mégis írnék ide lány létemre.


Szerintem nagyon fontos, az hogyha egy lány/nő elvégzi otthon a teendőeket. (mosás, fözés és egyéb dolgok). Én 19 éves vagyok, együtt élek a barátommal és nálam minden napos a házimunka. Én rendmániás vagyok szóval muszáj, hogy tiszta legyen minden és rendben legyen. Viszont nem hagytam, hogy a párom csak lustálkodjon. Ő is besegít és hál' istennek ezzel nincs probléma. Ő maga kérdi hogy segitsen e...


Szal sztem naon fontos hogy egy lány megcsinálja ezeket!

2012. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha tud az nagyot dob rajta, de nem várom el.
2012. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
én 25 vagyok...és egyszer sem főztem pasira..ha komoly kapcsolatom lenne nyilván foglalkoznék ezzel,tudok recepteket..szeretek takarítani..de herótom van ettől a szövegtől hogy a nőnek ez a kötelessége...primitiv nézet, a második válaszolónak meg gratulálok, nem lehet szerencséje a nőknél, ha igy nyilatkozik
2012. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úristen miként tekintetek ti a nőkre?! Tetszik, ha tud főzni, mert én is szeretek főzni, és tanulhatunk egymástól :) De egyáltalán nem elvárás az hogy helyettem főzzön állandóan :O 19F
2012. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek főzni, szívesen csinálok a barátomnak bármit, amit kér. (14/L)
2012. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és gyűlölök a konyhában dekkolni. Ettől függetlenül néha muszáj. Viszont a párom szeret főzni, sütni. Őt kikapcsolja. Így nálunk általában Ő főz, vagy közösen csináljuk, aminek általában az a vége, hogy ki vagyok küldve. Azt hiszem mázlim van. :)

A háztartási munkákat az csinálja, aki épp ráér, vagy közösen. Szerintem ennek kéne a természetesnek lennie.

2012. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha tud, akkor tud, ha nem, akkor nem. Emiatt nem pusztulnék éhen és nem kérném számon rajta, hogy miért nem tanult meg főzni.


A mosás meg olyan dolog, hogy akár egy majom is képes rá, ha van mosógép. Ha nincs, akkor hiába tud, ha egyszer nincs mivel.


30/F

2012. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!