Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eljárjak bulizni vagy maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljárjak bulizni vagy maradjak otthon?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig ezen megy a vita,én szeretek bulizni járni, táncolni,imádom a zenéket,amik ott szólnak,de a barátom inkább otthon ülős.Most jön a nyár,egy csomó buli,én hívom őt is,hogy jöjjön,de nincs kedve hozzá,én viszont menni szeretnék,mert nekem ez jelenti a szórakozást.Nem pasizok,nem flörtölök,inni se nagyon szoktam.Nagy nehezen elenged,de másnap megy a megsértődés,meg a kikérdezés,kivel hol mikor,és van,hogy egész nap alig szól hozzám,és várja,hogy kiengeszteljem.Én persze elviselem a haverját,amikor átjön meccset nézni,és ha arról lenne szó,buliba is elengedném.Nem tudom,mi legyen.Maradjak otthon,és nekem lesz rossz,vagy menjek el bulizni,és viseljem el mindig a durcáskodását a semmiért? Ti mit gondoltok erről?
2012. jún. 21. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem miután nem kell egymás nyakán lógni megállás nélkül az nem okozhat gondot, ha elmész bulizni, főleg ha betartod a fentebb írtakat. Ha ő ilyen introvertált akkor nem tudsz mit tenni, neked meg az kell, hogy élj mulass, akkor menj. Szerintem korrekt.


20/F

2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
LEgalább te nem titokban járkálsz el mint az exem.
2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erre szokták mondani,hogy nem illetek össze...Beszéljétek meg komolyan ezt a dolgot..De akkor se biztos,hogy nem lesz belőle konfliktus.
2012. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a buli azért van hogy pasizz/csajozz

hiába mondod hogy nem azért mész, valójában azért van ez ösztön csak letagadod magadnak is.

nos ha valaki nem szeret bulizni, az csak is azért van mert megtalálta már a párját, tehát érett,

ebből az következik, hogy te túl fiatal vagy ehhez a palihoz, vagy csak túl érettlen hozzá, ebből nincs jó kapcsolat, hiába hiszed azt, akkor sincs.

ezek csak hazugságok, amiket az agyad bemesél neked, de valójában az ösztöneid a tested még nem ott jár.

ha elhagyod, 100% hogy ő is elmegy majd bulizni, ez is azt bizonyítja, hogy új párt keres... szal ha érett lennél és valóban szeretnéd te is inkább az összebúj

2012. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ós hétvégéket preferálnád
2012. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Keressetek valami szolidabb helyet ami mindkettőtöknek megfelelne. :) Szerintem tedd ahogy neked kényelmes, de azért figyelj rá is. Vagy kapjon valami szexi jutalmat ha elmegy veled. :D


21/N

2012. jún. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint az hülyeség, hogy ez ösztön és azért megy el, mert keresi még a párját, mert nem találta még meg...:) Nekem van barátom, lassan 2 éve és szoktunk szórakozni járni, legtöbbször együtt, de külön-külön is. Még véletlenül sem azért megyünk, mert éretlenek vagyunk, hanem azért, mert szeretünk kikapcsolódni. Eleinte én is inkább otthon ülős voltam és a párom ment el mindig bulizni. Megértettem, felfogtam, hiszen nem köthetem magamhoz. Aztán elmentem vele párszor és rájöttem, hogy ez tényleg nem olyan rossz dolog. Próbáld meg rávenni, hogy menjen el veled egyszer, és ha nem érzi jól magát többször ne próbálkozz, de ha jól fogja érezni magát akkor lehet, hogy többször elmegy veled és nem fog már durcizni akkor se ha nélküle mész...:) Ülj le vele és beszélgess el vele erről szerintem.
2012. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is éretlen az a felfogás,hogy pasizni/csajozni jár mindenki a bulikba.Barátom is pont ezt vallja,ezért nem is érti meg,hogy én miért akarok elmenni,ha nem pasizni...Egyébként volt már,hogy eljött velem,de már 2kor haza akart menni,én meg 4ig maradtam volna legszívesebben,de ugye el kellett jönni.Szoktunk eljárni máshová is,beülős helyekre...stb,csak mindig rámjön a bulizhatnék.Ez nem azért van,mert éretlen vagyok vagy túl fiatal,ez sztem nem életkorhoz kötött dolog.(Egyébként egyidősek vagyunk,csak más habitussal).Csak ő nem érti meg,hogy nekem ez is kell a jó közérzetemhez.Vannak összebújós hétvégéink is,volt,hogy fél évig el se mentem sehova,de mostmár ugye itt a nyár,és mindenki bulizik,és persze feltámadt bennem ez a bulizhatnék...
2012. jún. 21. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
A tùl sok kikapcsolòdàs külön azèrt àrtalmas lehet.
2012. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt másképp sajnos nem nagyon tudják megoldani, csak úgy, hogy leültek egy nagyon hosszas beszélgetésre. Mondj el neki mindent amit gondolsz és te is hallgasd meg őt. Próbálj meg ész érveket felhozni.
2012. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!