Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek miközben nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek miközben nem az esetem kinézetileg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egyidős velem, nagyon jófej, kedves és nagyon birom. 4 hónappal ezelött bevallotta hogy szeret és azóta is csak ezt mondja... de nekem a helyesebb pasik jönnek be akiknek van stilusuk és persze az idősebbek. Nem tudom ,hogy mit tegyek... Tegnap az unokatesommal strandon voltunk és a barátnőjének a tesoja is volt aki...háááátt. nagyon helyes. Elbizonytalanodtam ,hogy vajon melyik a jobb.. a külső vagy belső? Sajnos olyan baráti köröm van akinek a kinézet a lényeg, és ez engem is magával ragadott. Jobban belegondolva az első vonzalom inkább a külső miatt alakul ki, csak utána ismered meg igazán ,hogy milyen is. Segítsetek.. Ti melyiknek vagytok a híve? Hozzáteszem a rendes,jófej srác komolyabb kapcsolatot akar miközben csak 16évesek vagyunk. Túl fiatalnak érzem magam egy komoly kapcsolathoz.. és már mondtam is neki. Szóval mit tennétek?

2012. júl. 7. 10:52
1 2
 11/15 AvernusTriad ***** válasza:

"Bár gondolom te sose voltál fiatal" Persze, 26 évesen születtem :D Én mindig kilógtam a sorból, mert nem szerettem a többiekkel menni, ha ellenérzésem volt a dolgokkal kapcsolatban. Most már tudatosan is figyelek rá, de szerintem sok pasit idegesít, ha a lánynak nincs saját véleménye, hanem a környezetének akar megfelelni.

És hiába mondod, hogy neked van: te magad írtad, hogy "Sajnos olyan baráti köröm van akinek a kinézet a lényeg, és ez engem is magával ragadott." NC

2012. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hááát, valamit biztos érzel belül, valami késztetést vagy akármi ami valamelyik fiú felé tol. A barátság meg, na igen, ,, de mondjuk ő ugye bevallotta hogy szeret, akkor már nem mind1? mármint szerintem ez már igyse-úgyse lesz a régi barátság + Én nem hiszek ebben a kapcsolat = örök barátság vége.


Velem legalábbis eddig nem történt ilyen, meg amúgy is ezzel az erővel ezer más dolog vethet véget egy barátságnak és annyira idegsít amikor mindig PONT ez. Nem konkrétan ez a szituáció csak úgy általában, szétrobban a fejem. Persze lehet hogy vége lesz, de franc se tudja lehet hogy tökéletes társak lesznek.


Bár mivel neked tetszik a másik fiú, azért ez itt nem túl valószínű, csak úgy mellékesen mondtam. Ha jó barátok vagytok, csak megérti hogy neked a másik fiú tetszik^3.

2012. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Látszik is. igen, alkalmozkodok de attól még van saját egyéni véleményem és az kettő nem ugyan az!

Az utolsó válaszolóval teljesen egyetértek.. a barátságunk már így sem lesz a régi...

2012. júl. 7. 11:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Megismerném a helyesebbet. Semmi értelme olyan sráccal járni, akihez nem vonzódsz, csak mert ő szeret.
2012. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönööm:)) azt hiszem ezt fogom tenni
2012. júl. 7. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!