Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek miközben nem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek miközben nem az esetem kinézetileg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki egyidős velem, nagyon jófej, kedves és nagyon birom. 4 hónappal ezelött bevallotta hogy szeret és azóta is csak ezt mondja... de nekem a helyesebb pasik jönnek be akiknek van stilusuk és persze az idősebbek. Nem tudom ,hogy mit tegyek... Tegnap az unokatesommal strandon voltunk és a barátnőjének a tesoja is volt aki...háááátt. nagyon helyes. Elbizonytalanodtam ,hogy vajon melyik a jobb.. a külső vagy belső? Sajnos olyan baráti köröm van akinek a kinézet a lényeg, és ez engem is magával ragadott. Jobban belegondolva az első vonzalom inkább a külső miatt alakul ki, csak utána ismered meg igazán ,hogy milyen is. Segítsetek.. Ti melyiknek vagytok a híve? Hozzáteszem a rendes,jófej srác komolyabb kapcsolatot akar miközben csak 16évesek vagyunk. Túl fiatalnak érzem magam egy komoly kapcsolathoz.. és már mondtam is neki. Szóval mit tennétek?

2012. júl. 7. 10:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
felnőnék...
2012. júl. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze persze.. a szokásos válasz. Nem értem mi ebben a baj?
2012. júl. 7. 11:01
 3/15 AvernusTriad ***** válasza:
90%

Más 16 évesek meg sírnak, hogy nem akarnak velük komoly kapcsolatot. Ha minden szempontból bejön, akkor tényleg olyan piszok fontos a külseje?

Tényleg nőnöd kéne még fejben.

2012. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettő fontos. Viszont a dominálóbb a belső, mivel egy kapcsolatnál ha nem tudod elviselni a másikat hiába néz ki bárhogyan. De küldősre is kell úgy kinéznie, hogy kívánd hiszen ha egyáltalán nem jön be külsőre akkor hiába aranyos meg jó fej attól még nem fog benedvesedni a bugyid :) 22/F
2012. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
16 évesen nem akarok komoly kapcsolatot előttem áll az élet. A tanulmányom sokkal fontosabb egy fiúnál. Fontos ,mivel mint említettem olyan társaságban vagyok és olyan környezetben ahol a kinézet és a külső egy fontos tényező. Igen... persze 16 évesen nem lesz olyan gondolkodásom mint egy 22 évesnek .. ez várható is szerintem.
2012. júl. 7. 11:06
 6/15 A kérdező kommentje:
Naaa, igen végre valaki megért:) Szóval pont ezt írtam le. Az első vonzalom a külső miatt alakul ki. Köszönöm :)))
2012. júl. 7. 11:07
 7/15 AvernusTriad ***** válasza:

Ha már most a környezeted véleménye a fontos neked és nem a sajátod, akkor ez 22 évesen sem lesz másképpen.. Először legyen véleményed, aztán visszatérhetünk a témára -.-

(És ha jaj de nem jön be, akkor mi a kérdés?)

2012. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki változhatsz. De mivel kamasz vagyok van egyéni véleménye és alkamazkodok a körülettem lévő emberekhez.. ez teljesen normális. Bár gondolom te sose voltál fiatal :SSSS na mindegy.
2012. júl. 7. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:

Én azt tanultam, hogy felesleges túl komplikálni meg nagyon válogatósnak lenni. Ilyen fiatalon leginkább,, valakit válassz aztán majd max tanulsz belőle. Mert rágódhatnál ezen az idők végezetéig akár de semmire se jutnál, majd pont hogy csak akkor fogod már tudni amikor már döntöttél egyikőjük mellet.


Amúgy az hogy komolyabb kapcsolatot akar szerintem nem különösebb kritérium, ugyanúgy szétmehettek ha nem működik mintha nem komolyat akarna.

2012. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De ez a fiú aki komolyabb kapcsolatot akar kiskorom óta ismerem és eddig nagyon jó barátok voltunk és nem akarom hogy a barátságunk menjen erre az egészre...
2012. júl. 7. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!