Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit szeret a párjában és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit szeret a párjában és miért szereti őt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 08:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves, aranyos, türelmes, jóképű, testű, ENGEM szeret, sok mindenhez ért, imád babusgatni, becézgetni, ami nagyon jól esik. :))

Persze ugyanezeket igyekszem neki én is viszonozni. :))


L/20

2009. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
SZERET. SZERETEM. Ooollyan aranyosan tud mosolyogni és ooollyan boldogan csillog a szeme, mikor rám néz!! :)) (L)
2009. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sokoldalú,imádnivaló,és hozzá a legjobb odabújni ^^ És hogy csak az enyém,és ő is pont ezt gondolja ;)
2009. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Aranyos, szeretni való. Nagyon szeretem, ahogy hozzám szokott bújni. Édes a csókja.gyönyörű a mosolya, nagyon sokat lehet vele hülyéskedni, nagyon szeretem őt a karjaimban tartani és vigyázni rá mint egy kis kincsre :D Csak vele tudom elképzelni a jövőt. gyönyörűek a szemei. Érzem ,hogy fontos vagyok neki, törődik velem és igazán tiszta szívből szeret engem.
2009. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azt még senki se írta, hogy az illatát..hehe...xD Én imádom az illatát, pedig nem is használ smmmit...mg az ölelését, a testét a száját a mindenét...:P meg hogy hissé gyerekes...meg ilyenek...szval igazából akk szép a szerelem, ha minden apró dilijével együtt szereted, sőt még a "diliket" is..xD
2009. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért szeretem, mert tisztel és megbecsül azért aki vagyok és amilyen vagyok. Amikor este végre találkozunk ölelget, puszilgat (még akkor is,mikor alszik és felébred a mocorgásomra). Egyszerűen imádjuk egymást! 7 hónapja vita és veszekedés nélkül együtt vagyunk és együtt élünk már. 22L/33F
2009. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
úgy szeretem ahogy van..minden egyes kis sejtjét.. a lelkét..mindent, mindent szeretek, ami Ő.. ;) 24/L
2009. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
a humorát, ahogy rám néz, a hangját, ahogy beszél, meg úgy az egész lényét :)
2009. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

én Őrűlten szeretem őt!nagyon!imádom a testét,a nevetését,a kezeit,a bolondosságát,a fogait(kicsit kocos):)imádom a csókját,ha átölel,mindent mindent szeretek benne!!!!!!!!!!!!!!4 éve :)

20(L)

2009. júl. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!