Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire lenne bunkóság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne bunkóság a barátnőmmel szemben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm (évek óta az) pár hónapja igencsak jóban lett egy közös ismerősünkkel. Több volt/van köztük mint barátság. Viszont a barátnőm nem akar járni vele, ez biztos.

Beszélgettem ma a sráccal, elmondta, hogy kezd kiszeretni a barátnőmből, és tett egy ajánlatot, hogy ottalduhatnék nála, egy közös ivászat után, ahol a barátnőm is ottlenne. Gondolom csak felejteni akar, de már biztos magában, hogy járni fogunk.

Nagyon paraszt lennék, ha belemennék?

16/L


2009. júl. 9. 23:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de ha úgy indít, hogy aludj nála, akkor nem abban biztos, hogy ti járni fogtok, hanem abban, hogy lesz egy jó éjszakája. Lehet, hogy én 16 évesen még nem csinálnék ilyet a helyedben, de a te döntésed. Ennyi idősen nem jellemző az, hogy az első randis szex után hosszú kapcsolat alakuljon ki, ez inkább engem azokra a házibulikra emlékeztet, ahol megy a d*gás, utána kalap, kabát, és másnap a másik nevére sem emlékszel már.
2009. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!