Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy lány szerelmet vall?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány szerelmet vall?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, kavargattunk, és az első pillanattól olyan mintha járnánk. (valószínű hirtelen fellángolás) tervezgettünk együtt, csak aztán 2 hónapja nem láttuk egymàst (távolság). Ő sztem már lemondott erről, nem mutat már olyan nagy érdeklődést de én még nagyon vágyom rá, őrülten hiányzik(ő ezt nem tudja), milliószor felmerült bennem, h szerelmet vallok neki de üziben nem akarok, hanem képes lennék a szemébe,mert akarom őt bármi áron és tudom, h ő már nem fog lèpni..

Most gáz lenne ez? Egyébként soha nem futottam pasi után, de most az egyszer feladnám ezt, csak félek.



2012. júl. 2. 18:29
1 2
 1/12 okoska31 ***** válasza:

már bocs, de mégis mitől félsz?

attól, hogy nemet mond?

ha így lenne, ugyanoda jutnál, mint ahol most vagy.

Ha meg megteszed, adtál egy esélyt.


ha normálisan csinálod, szerintem nem gáz.

2012. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
eloszor is a "mai vilagba" mar nem szamit ha a csaj kezdemenyez..:) ezt ertsd ugy is , hogy nem gond h elmondod neki az erzeseidet.. Az elottem levovel egyetertenek.. hiszen ha elmondod neki , akkor rajossz h o mit is erez irantad, talan o is szeret , es minden happy lesz.. ha nem , talan o nem igy erez.. akkor legalabb lemondhatsz rola , nem fogsz bizonytalansagban elni.. , hogy van o mit erez.. tudni fogja h te mit erzel es amdj lepni fog , ha igazann akar teged mint part... ha szoros baratsag kot ossze titeket.. ne adjatok fel, ha nem is erez semmit, talan ujra a felszinre tudod hozni az erzeseket , es talan megitn beled szeret, ne add fel konnyen .. ha nem akar.. semmit tudasd vele , h minden rendben de maradjatok joh baratok es lassacskan probald visszaszerezni , hogy beledszeressen ..:)......15/L
2012. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vajon*..majd*..bocsiii siettem :).. az elobbi:*
2012. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha egy lány szerelmet vall. De egyszerűbb ha megcsókolod. Mindig is azt vallottam, hogy a tettek hangosabbak a szavaknál. De persze legyél viszonylag biztos abban, hogy még van ott valami benne, és nem lápett-e már tovább valaki más felé stb. Melegítsd fel először a dolgokat.
2012. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs szoros barátság köztünk, úgyh nincs mit "feladni":)

Tul.képpen csak azon filózok, h két hónap után nem gáz-e..

2012. júl. 2. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
15/L megint.. ne tamadd le egybol elotte parszor uljetek ossze, beszelgetni.. hozzatok fel a regi emlekeket.. stb..:) es majd ezutan progald vele tudatni..:) az elottem levonek igaza van egy cosk mindent elarul.. konyebb mint szavakban kifejezni mit is erzel..;)
2012. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igaz:) köszi a válaszokat:)
2012. júl. 2. 18:51
 8/12 anonim ***** válasza:
probald*..csak* bocsii siettem :P.. amm nincsmit:*
2012. júl. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem gáz, de szerintem ilyenből nem jöhet jól ki nő. Fickó vagy belemegy mert nem szeretne egyedül lenni vagy csak megpróbálja, de annak az esélye, hogy viszonozzák nagyon kicsi... Megpróbálni meg lehet, vagy utalj rá, hogy több is lehetne.
2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz.Viszont ilyenkor meg van ara az esély,hogy a srác azt fogja gondolni h könnyű fogás vagy a számára.
2012. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!