Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt már olyan hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már olyan hogy el lány elétek állt és szerelmet vallott?

Figyelt kérdés
hogy reangáljátok ezeket le?
2012. ápr. 14. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem szerelmet vallott, hanem föl ajánlkozott... Elég gáz volt :D
2012. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem, de ha ez történne, én örülnék neki. Hülyeség, hogy csak a fiú kezdeményezhet.
2012. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hót részeg volt, úgyhogy megpróbáltam levakarni magamról.
2012. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még nem volt ilyen.
2012. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már történt, jártunk egy hónapot.
2012. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb 6 hónapja! Nagyon jót tett az önbecsülésemnek! Már nem a 20-as korosztályhoz tartozom de ő igen! Szóval megköszöntem neki, hogy ennyire őszinte volt és kértem, hogy bocsásson meg, hogy nem viszonzom
2012. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: legalább csak a monogramodat elárulnád ? :D

Én mondtam már egy számomra fontos személynek, h szeretem. Csak így simán, nyersen, bár egy elég intim pillanatban. Visszautasított, azóta is nagyon fáj, mert én úgy érzem jó páros lettünk volna. De el kell fogadnom, idővel talán menni fog...

2012. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt. Olyan is volt aki egyszerűen lesmárolt egy óvatlan pillanatban. :D Az ilyenek amennyire elvakultak annyira szánalmasak! Többnyire kiröhögtem az ócska próbálkozásért, de volt akit meghúztam és utána röhögtem ki és tettem rá nagy ívben.
2012. ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uccsó,akkor te egy igazán undormány ember lehetsz.
2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!