Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki? Nem akarok nyomuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki? Nem akarok nyomulós lenni, de utálok várni!?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap beszéltünk 2 hete, ma meg hirtelen nem ír semmit, pedig likeolta a hozzászólásomat facebookon egy órával ezelött...

Tudja, hogy szeretnék töle valamit szerintem...


2012. júl. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
te a fiu vagy lány vagy?
2012. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány, bocsi lemaradt:)
2012. júl. 2. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan írj neki, mi ebben a nyomulás :)


persze ha eddig te írtál neki mindennap, akkor az

2012. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a mostani barátnőmmel úgy jöttem össze hogy ő kezdeményezett. beszéltünk sokszor, haverok voltunk.egyszer felvetette hogy találkozhatnánk.találkoztunk és onnantól rajtam múlt a dolog, újra akartam találkozni és nekem kellett kezdeményezni onnan mindent, szerintem egy talit felvetni egyáltalán nem nyomulós
2012. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 okoska31 ***** válasza:

Édes drága kis virágszálam!


Like-olta egy hozzászólásodat? Biztos halálosan szerelmes beléd. Jó, túlzok én érzem - de könyörgöm, nem lehet ma már a cyber téren kívül is randizni?

Személyesen jöjjetek össze, és úgy beszélgessetek! Ha még eddig nem tetted, itt a remek alkalom, hogy megírd neki (ha már FB), hogy szeretnélek személyesen is megismerni.


Viszont, mivel az interneten mindenki azt ír magáról, amit akar, mindenképpen nyilvános helyen találkozz vele, mielőtt kiderül, hogy valójában egy 45 éves kopasz pedofil pasas.

2012. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lassan észreveszitek, hogy a facebookos megbökés, lájkolás semmit se ér...
2012. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!