Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lelki szemetesláda egy kihasználás fajta? Volt már közületek valaki lelki szemetesláda?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki inkább online módon tartja velem a kapcsolatot, és találkozni alig akar, mindig ő mondja el a bánatát, sokszor úgy érzem az én bajomat alig hallgatja meg (néha megszokta és mond rá valamit), de úgy érzem lelki szemetesláda vagyok, most döbbentem erre rá. Szerintetek ez kihasználás????? Mit tegyek szakítsam meg vele a kapcsolatot?
2012. júl. 1. 17:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kihasználás akkor lenne, ha lefektetne ez a lány és eldobna. De úgy ha megosztja a bánatát veled, az nem kihasználás, csak úgy gondolja, benned bízhat.

30N

2012. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!