Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell csokolni? (14 vagyok)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Distikeee kérdése:

Hogyan kell csokolni? (14 vagyok)

Figyelt kérdés
14 eves fiu vagyok.A baratnomet minden keppen meg szeretnem csokolni, de sehogysem tudom hogy, hogy csinaljam.En meg eletemben nem csokoltam meg senkit, max ugy hogy szajrapuszi volt csak.Nagyon szeretem, de nem tudom mikent csokoljam meg... Sok haveromat kerdeztem errol a temarol es mind aztmondtak, hogy mikor ott lesz a pillanat akkor menni fog magatol. De en ebben nem nagyon tudok hinni :/ Legyszi ertelmes valaszokat adjatok... :P

2012. júl. 1. 12:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Lehet,hogy a száddal és nyelveddel,de nem biztos.
2012. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jolvan! nem ugy ertettem, az enis tudom, de hogyan csinaljam itt az a kerdes!! :@
2012. júl. 1. 12:30
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Bedugod a nyelved a szájába.
2012. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kinyitod, kinyitja, bedugod, majd ő is bedugja.
2012. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
eddig oke, csak mit csinaljak utanna a nyelvemmel??? :O
2012. júl. 1. 12:34
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon óvatosan simogasd az ajkaiddal az övét, ameddig csak jólesik és bizseregsz, majd nyelveddel érintsd meg az övét. Aztán jön magától hidd el!

A nyelveddel ne csinálj gégevizsgálatot!

2012. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
koszi szepen! (vegre egy ertelmes valasz!!) :D tobbiek velemenyet is varom! :)
2012. júl. 1. 12:43
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Forgasd az ő szájában a nyelved,lehet lassan vagy gyorsan.

Én első csóknak a lassút javaslom,sokkal érzékibb és emlékezetesebb.A gyors nyelv forgatás izgatóbb,szexuálisabb bár ez igaz a lassúra is :P

2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
koszi! :D meg valaszokak, masoktol is! :)
2012. júl. 1. 12:59
 10/20 anonim ***** válasza:
a köldöke alatt tíz centivel van a szája, na, ha azt rendesen szívogatod, megpuszilgatod és nyalogatod, akkor minden rendben lesz!
2012. júl. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!