Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy jöhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jóban vagyunk sokat beszélünk facen de személyesen meg alig váltunk pár szót. Szoktunk egy társaságban lenni. Mondta az öccsének, hogy tök jól elbeszélgetünk de nekem is mondta, egyszer meg engedte, hogy haza kísérjem és akkor mondta. Tegnap későn ment haza és össze futottunk megkérdeztem tőle, hogy el-e kísérhetem azt mondta, hogy nagyon siet haza. Így nem mentem. Meghívtam filmezni ma délutánra de többen leszünk vele együtt lennénk 5-en, azt mondta, hogy ő vasárnap nagy takarítás van nála de majd meg látja, hogy el jön-e!


Én24F ő 26L


2012. júl. 1. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy facebook-on beszélgettek, vagy hogy nagytakarítás van nála még nem használható info. Mivel semmi jellemrajzot vagy konkrétumot nem írtál, így az egész kérdés ennyi:


Fiúként hogy jöjjek össze egy lánnyal?


Erre pedig már kismillió kérdés van itt gyakon, használd a Keresés funkciót.

2012. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ettől tovább nem jutok vele már 1x 2x megkérdeztem tőle nem ütközünk ketten mindig valamit kitalált! És nem akarom elrontani se a barátságot de nem is akarok be égni előtte. Gondoltam arra is, hogy meg kérdem tőle szemtől szemben volna-e esélyem mert, ha azt mondja nem akkor hagynám az egészet, így olyan bizonytalan minden!
2012. júl. 1. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!