Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöhetnék össze Kim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék össze Kim Kardashian-nel?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy szeretem őt.
2012. jan. 26. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vennék neki egy szigetet.
2012. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mindig van szebb.
2012. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Nazira ***** válasza:
Lefekszel és megálmodod, h veled van ennél több nem lesz ha csak nem vagy milliárdos:))
2012. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyomi vagy
2012. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én Bon Joviba meg Johnny Deppbe, meg kicsit Fernando Torresbe voltam szerelmes, néha álmodtam szépeket, de sajna ennyi volt... pedig tuti, ha találkoztunk volna, ők is mentem belémszeretnek, de nem sikerült, sajnos...


Lol:D Majd kinövöd:D

2012. jan. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Néz meg a Fegyvernepper című filmet és kezd el dolgozni! :P
2012. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jaj hogyis mondjam... valamit biztosan valóban érzel, de ez még közel sem szerelem. Esetleg valami nagyobb rajongás és szimpi neked de hidd el nem több ennél csak olykor az érzelmek megtréfálnak. Hágy éves vagy?
2012. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól momdja az egyik, nézd meg a fegyverneppert. Ott van a recept. Eéőször hitesd el a csajjal, hogy te vagy a gazdag és jó pasi, csak utána ahogy a filben is volt, teremtsd is meg az anyagiakat.
2012. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Aha, láttam a filmet. Nem is rossz ötlet! :D Amúgy szerintem idősebb vagyok, mint amennyinek gondoltok.
2012. jan. 26. 22:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha meglátnád Kim Kardishian pikkelysömörét, sírva futnál haza!
2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!