Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon jóba vagyunk és nem tudom hogy jöhetnék össze többi lent hogy értem?!

Figyelt kérdés
már 2 éve nagyon jóba vagyunk és minden nap beszélünk is , de nem akar velem össze jönni mert hogy nagyon jó barátok vagyunk és ezt egy kapcsolat meg változtathatja mert hogy sose végzödnek jól ezek tehát ha össze veszünk nem tudjuk hogy reagálnánk és hogy egyáltalán még szóba álnánk egymással mit tanácsoltok hogy mutassam meg neki hogy csak őt szeretem és ne essen le neki rögtön első alkalomra hogy most én ezt be akarom bizonyitani ?
2012. febr. 1. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj elé és mondd meg.. szerintem.
2012. febr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elé állnék és elmondanám, hogy szeretem. Vagy akar engem, vagy hagyjon békén, mert nekem ez nem megy! Így csak szenvedsz!
2012. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 joxopoxok válasza:
Lehet hogy a lány fél a kapcsolatol mert látom hogy azt írod "Már 2 éve jó barátok vagyunk" ebből én azt következtetem fél hogy el veszíti a legjobb barátját :) De ha még is szereted tárd ki neki a szíved ahogy a kollégák írták :)
2012. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazuk lehet :)
2012. febr. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!