Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lány-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek egy lány-t hogyan jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés

augusztusban lesz 3 éve hogy szeretem:) csak az a baj, hogy van egy palija. most nyár elején megyek le hozzá vidékre, hogyan kezdjem az ismerkedést? én úgy gondoltam, hogy elmegyünk úgy csapatóstul(unokatesóm, a nővére, 1-2 haver) és én vele leszek végig és beszélgetek vele, bókolgatok, veszek neki valamit(koktél, fagyi, kaja vagy nem tudom mit:D) és ha már ismerjük egymást jobban akkor elmegyek vele 2 ben valahova, és akkor szerelmet vallok neki. :)


ez jó lesz így? ha nem akkor légyci javítsatok ki:) és várok még tanácsokat is. :) 15f


2011. máj. 7. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez aranyos ötlet:)

Sok sikert!

2011. máj. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, de mit sem ér, ha külsőre nem jössz be neki.
2011. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hú de romantikus pasi vagy

nekem ez tetszene

HAJRÁ

2011. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

akkor így jó lesz:) köszönöm a válaszokat:)


ja és mit értettél azon utolsó válaszoló hogy romantikus. :$ :D

2011. máj. 7. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!