Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Szép vagyok, de ennek ellenére sosem volt valami extra pasim. Ami nem is baj! Viszont még nagyon normális sem. Miért van a csúnyáknak helyes pasijuk? Nekem pedig?
azok kedvéért, akik semennyire sem értenek angolul, a felirat: a szerelem vak. ;) ugye, érted, mit akarok ezzel mondani? :)
Haat, cafolnam! Hugom 1 evvel fiatalabb, magas, kek szemü, szep arcu, kedves, okos, csinos, apolt, igenyes, süt, fözöget, takarit es meg humora is van. Meg is csak az idiotak, a gnomok, a szelemileg zokni emberkek környekezik.
Nagyon szep nö,(22)de nem ribancos. Velemenyem szerint a normalis pasik felnek a szep nöktöl. Ö meg annyira mulya hogy nem mer, nem akar udvarolni a pasiknak. Ebben a tekintetben kisse regimodi. Pedig lenne sikere, akar ferfiharemet is tarthatna.
Szoval, ha Mohamed nem megy a hegyhez, hegy menjen Mohamedhez. Ne csodallkozz, tudd mit akarsz es ne legyel szegyellös.
küldj egy képet priviben, és őszintén, nem bunkó stílusba elmondom a véleményemet.
18/f
Kérdező, igazad van, a jobb kinézetű pasiknak általában szürke vagy csúnya nőjük van. De ez nem azért van, mert egy szebb nő üresebb vagy rosszabb, hanem lehet csak szerencséjük volt a pasival vagy kihasználják őket.
A jó pasikat két felé lehet osztani: okos és buta
1.A helyes, intelligens pasi azért választ csúnya nőt,
mert abba szeret bele, az tetszik neki, vagy mert hasonló személyiségűek, vagy a pasinak nincs önbizalma
2.A jóképű, de ostoba pasi azért választ csúnya nőt:
-mert az nem dug félre (persze rosszul tudja)
-mert a nő beteg lelkű és kiváló lábtörlő, és szexmunkás
-mert a csúnya nő gazdag.
SAjnos a nem normális, lúzer és egyéb pasik azért másznak rá a szép nőkre, mert a genetikai hiányosságaikat így szeretnék kiegyenlíteni. Bezzeg nekik nem kell a csúnya lány "szép lelke"... hehe...
mondjuk nekem alapbol nem jon be az olyan csaj aki pl facebookon kiirja magarol h "szep vagyok, meg jofej",az ilyenekre szeretek en magam rajonno, nem kell elore tudadnia egy csajnak h o mennyire szep vagy jofej.ha te is igy szoktal akkor ertheto h miert csak a nyalas, nagyonbekepzelt sracokkal akadsz ossze.
De ha csak itt titokban irtad ki h szep vagy, es nem hangoztatod nap mint nap akkor mas lehet a gond. Van egy olyan elmelet is, hogy a tul szep noknel nem mernek kezdemenyezni a pasik mert azt gondoljak h ugyse alna le veluk egy olyan bomba csaj.
Te meik kategoriaba sorolnad magad?
23f
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!