Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom 21, én 18. Amolyan se veled, se nélküled kapcsolat a miénk. Sokat veszekszünk, viszont imádjuk egymást. De nemrég közölte velem, hogy ő nem élte ki magát, piálni akar és nőzni. (Utobbiról még lemond értem) Az a beszélgetés után úgy érzem, hogy teljesen megfosztom a szabadságától, mivel erre is panaszkodott. Én állandóan emésztem magam ezen, és a hangulatom is állandóan rossz, egyre rosszabb. (Pár éve elég komoly depresszióm volt.) De amikor itt van velem, olyan boldog vagyok, annyira jól érzem magam vele! Nem tudom mit csináljak...
2007. aug. 17. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ebben a helyzetben tanácsot adni, de gondold végig ha szeretne mondana neked ilyet, hogy ő még nem élte ki magát?? Ha szeretne esze ágában sem lenne 'kiélni' magát nem??

Mondok egy pl (saját magam) Én most vagyok 22 éves, a párom 28! 18,5 éves korom óta vagyok vele eggyütt tehát 3,5 éve. Nagyon jó a kapcsolatunk, pedig alakulhatott volna máshogy is, ugyanis amikor összejöttünk ő közölte velem hogy nincsenek bulik, haverok(fiu) meg ilyenek.. ha komolyan akarok vele lenni akkor csináljuk komolyan!! Én ezeket megtettem mert SZERETEM ŐT és nem rágodtam rajta hogy 'jaj nem éltem ki magam...' Ja és ezt azóta sem bántam meg.

Gondolj bele mit értünk kiélés alatt, azt hogy nem részegettem le még vagy 15-ször és nem volt még legaláb 10 egyészakás kalandom... Hát akkor én inkább még mind a mai napig a kapcsolatot választanám azzal az illetővel akivel vagyok, és nem mondanék neki ilyet.

Én a te helyedbe akármennyire is nehéz lett volna, megmondtam volna neki, hogy 'tudod mit akkor menny és éld ki magad jó?' Vagy miért ha ő nem nőket akar baszogatni (már boccs) akkor veled miért nem tudja kiélni magát, pia, haverok, bulik meg ilyenek..

Amit melletted nem tud megtenni az csak egy másik nővel való szex lehet (nekem legalábbis ez jönne le ebben a helyzetben 'kiélésnek') Ha meg ilyenekre gondol az már rég rossz.

Te tudod mit csinálsz, de én a helyetbe már elküldtem volna valamerre (még ha nagyon szeretem is)

Ügyes légy;) Pusz

2007. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
miért ne mehetnétek együtt?te is fiatal vagy még,élned kell,mert késöbb meg bánod!ha menni akar menj te is,persze a csajozás nem fér bele!inkább most éljetek,mint 5-10év mulva,mikor lehet te már gyereket szeretnél!ne magadat okold,ez természetes,mikor az emberre ra jön,hogy még élni akar!hagyd,had menjen,és azt tanácsolom menj te is!
2007. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Szia!Én most vagyok 31, és nyilván másképp éátom a dolgokat mint 18 évesen, de nekem ez elég megalázó lenne.Futás olyasvalaki után akinek nem te vagy a legfontosabb.Szerintem ez a srác még nem érett be.
2007. aug. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyet értek az előttem szólókkal!Én még csak 17 vagyok,de ismerem az ilyesmit!ha nekem mondtak volna ilyet habozás nélkül otthagytam volna!Ne emészd magad,

Biztos vagyok benne hogy te jobbat érdemelsz nála!

2007. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!

A helyedben azt mondanám neki: mennyél csak,éld ki magad,de én sem fogok rád várni.De szerintem fog utánnad koslatni még,az is lehet hogy már akkor késő lesz neki ,te találsz valaki mást aki jobban megérdemel majd téged és soha nem hallasz ilyet a száján amiket a barátod mondott most neked...nehéz lehet,elhiszem..én is hasonló paszban járok..ez van..lesznek még jobb napok is:)

2007. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 vagyok és veszettűl nem értek egyet az előttem szólókkal.

Valószínű a te pasid olyan,aki egy kapcsolaton belűl is vágyik a szabadságra.Ezalatt nem azt értem,hogy minden héten másik nővel van,hanem,hogy tudjon melletted is a haverokkal kocsmázni,szórakozni.Sokszor van olyan helyzet,amikor a pasik nem éppen a női füleknek megfelelő témáról dumcsiznak ill.nem a női normáknak megfelelően viselkednek.Ez nekik hozzátartozik az élethez,ők ezekben a helyzetekben veszett jól tudják magukat érezni.Ez nem azt jelenti,hogy nem vágyik a te társaságodra ill veled nem érzi jól magát,de az más.

Az én véleményem az,hogy járjatok el együtt szórakozni,hagyd,hogy néha egyedűl is elmenjen.Adj neki szabadságot,ha meg akarod tartani,mert előbb utóbb ki fog törni,amiért hibáztatni sem lehet,mivel még nagyon fiatal.Ha szeret,meg fog melletted maradni és nagyon boldog lesz veled!!!!!

Ő ilyen,fogadd el ilyennek.Ha pedig a szoknyád mellett akarod tartani,nem fog menni,akkor inkább válassz mást!

Inkább most tomboljátok ki magatokat és ha megy akkor együtt,minthogy majd 2-3 év házasság után jöjjön rátok a "bolondulás"

Kívánok neked minden jót!!!!

2007. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én 23 éves vagyok,és 3 éve vagyunk együtt a barátommal,egy éve vettünk közösen egy lakást is.kb. 1 hete elmondta nekem,hogy ő még nem élte ki magát,és csajozni akar.az elmúlt egy hétben együtt voltunk,de éreztem,hogy mást akar.ezért én adtam neki időt 2-3 hetet,és kértem,hogy gondolja végig,ne is találkozzunk,mert úgy nehezebb.a végkifejletét még nem tudom,de az biztos,hogy megbeszéltem önmagammal,hogy el kell őt engednem ha igazán szeretem.nézd,ha a sorsotok úgy van megírva,hogy együtt élitek le az életeteket,akkor úgyis úgy lesz.de tudod van az a szép idézet,ami szerint élek,"hogyha szeretsz valakit,el kell engedned,ha visszajön Hozzád örökre a Tiéd,ha nem jön vissza sosem volt a Tiéd" a legfontosabb,hogy önmagadban tudatosíts ezt.
2007. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!