Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szeret ö igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret ö igazán engem?

Figyelt kérdés
a barátomnak van olyan szokása hogy ha nem akar találkozni akkor nem mondja el hogy milyért hanem inkább füllent meg igérget állandóan ha velem van akkor inkább mással foglalja el magát...egy héten egyszer találkozunk csak a legsürübben ...mi tévö legyek?

2012. jún. 29. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd el neki a "lelkednek a gondját" :) ha pedig nem lehet zöldágra vergődni, keress egy olyan pasit aki törődik veled.
2012. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ess teherbe, akkor szeretni fog
2012. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Szerintetek szeret ö igazán engem?" kérdezd meg tőle. de komolyan. szemtől szembe. a szemedbe csak nem hazudik. vagy de?
2012. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem hazudik!hát kérdeztem és azt mondta hogy sokszor nem volt ojan hangulatba vagy inkább a hobbijának"élt"mint hogy velem legyen és azért füllentett
2012. jún. 29. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem nyilvánvaló? Ha szeretne veled lenne és nem magyarázkodna. Dobd ki azonnal mert úgy is vége van csak nem látod még be.


Ha pedig el sem mondja akkor már rég baj van a kommunikációval a nehezebb helyzetekben, hogy várod el, hogy melletted legyen?


Azonnal keress másikat mert ő nem szeret még ha mondja is. Ne szavakat akarj tőle hallani hanem tettekkel bizonyítsa!

2012. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!