Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tesztelhetem le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tesztelhetem le a baratomat, hogy meglassam igazan szeret?

Figyelt kérdés
szeretnem megtudni,mert nagyon kivancsi vagyok,nem akarom h eszrevegye hogy tesztelni akarom...tehat csak ugy eszrevetlenul...es kerlek irjatok meglehetosen oan valaszokat,amiket hasznalhatok es nem hasznalhatatlanokat!
2010. febr. 8. 19:37
 1/6 Thurston ***** válasza:
50%
Egy idióta vagy. Ne legyél idióta. (Ennél használhatóbb választ szerintem nem kaphatsz.)
2010. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne teszteld! Én pasi vok és uitálom ha tesztelnek, és sztem a nagy átlag ilyen. Te se szeretnéd ha olyan lenne a kapcsolatod mint vmi felmérés...


16/F

2010. febr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
osztálytársam (én nem hiszem h megtenném) úgy tesztelte a barátját, hogy a lány csinált egy másik msnt, és levette egy nagyon szép lánynak a képét a vipről és kirakta magának. Ezek után felvette a barátját és beszélgetett vele, ugye mint egy idegen. Azután kérdezgetett a lány, hogy találkozunk e...stb. Érdekelte elmondja e a srác h van barátnője (ugye ő) ezenkívül a különböző kérdésekre mi a válasza. A srác nagyon szereti, 2 éve együtt vannak, de elég labilis volt a válaszadásokban, így osztálytársam elmondta neki, mielőtt tényleg szakítás lesz. :)
2010. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:
Az ilyennek soha nincs jó vége. Meg egyébként elég gáz dolog is. Hak iderülne, hogy engem így tesztelgetnek, akkor egy percig nem gondolkodnék azon, hogy vajon érdemes-e még folytatnom ezt ak apcsolatot...
2010. febr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez az előttem lévő jó, viszont csak végső esetben próbálnám ki..ha tényleg össze vissza beszélne meg kiderülnének kétes dolgok...
2010. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pasim mindig ezt a módszert alkalmazza. Kb már 10x vett fel . Egyszer pedig egy olyan fiú nevében akiért valójában megveszek. Ez van. Lettek veszekedések. De nem tehetek róla.
2010. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!