Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarja, h meglássam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja, h meglássam, ki is ő valójában?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje beszélek a sráccal skype-on, de még sosem láttam róla se képet, se videót, se semmit. Leírta, h kb hogy néz ki, de ennél többet sosem. Elintézte annyival, h majd meglátom. Randizni akar, de így nem tudom, akarjak-e én is. Mit tanácsoltok?
2009. dec. 26. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem FAKE!! Egy átverés... biztos valami haverod szórakozik veled...legalábbis véleményem szerint...Én is voltam így párszor haverjaim megszivattam egy női msn címmel persze arról a nőröl nem volt kép... :D tehát FAKE :D
2009. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia, azonnal szakítsd meg vele az összes kapcsolatot, valószínű egy perverz pedofil vagy hasonló alak. SÜRGŐSEN hagyd ott a fenébe, mert rosszul járhatsz, hidd el nekem, nagyon rosszul...
2009. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem bűn ronda, vagy pedó. Hagyd a p*csába. Mondd meg neki, hogy ha nem küld képet, akkor szó se lehet randiról. :)
2009. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is, talán ne neten ismerkedj elsősorban.

Mostanira pedig a tanácsom: a fiúnak lehet ,hogy önbizalomproblémái vannak, ha még egy képet sem tudott küldeni mailen.Randizni meg csak valami általad jobban ismert helyen. Én személy szerint nem mennék bele látatlanban egy ilyen randiba.

2009. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, a tanácsokat megfogadom!

Igazság szerint nem neten ismertem meg, tehát nem ilyen chat, meg egyéb oldalakon, hanem egy ismerős által. Segítséget kértem, őt kaptam. Többször beszéltünk már, a hangját is hallottam. Annyit biztosan tudok, h nem egy 40 éves pedofil, valahol a 20-as évei elején mozoghat.

2009. dec. 26. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
És Ő látott pucéron már?
2009. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Tök átlagos jóbaráti viszonyban vagyunk, még csak szó sem esett szexről a beszélgetések során.
2009. dec. 26. 19:58
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Ejj, pedig én meglesegettem volna a melled a helyében. :P
2009. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pedofil vagy valami komplexusos gyökér, aki nem tud barátnőt szerezni és görcsösen vadászik lányokra, ne hogy elmenj randira, veszélyes lehet!!
2009. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogyha nem láthatsz róla képet, videót, lóf@szt, valamit, akkor nemhogy nem találkoztok, de valóban, megszakítasz vele minden kapcsolatot.


Ilyet nem lehet a véletlenre hagyni. Ez meg elég flegma bunkó dolog, hogy majd meglátod, oszt kész, ilyet mondani.

2009. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!