Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék szakítani a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szakítani a barátommal de nem tudok mert szeretem. Ha vele vagyok nem jó ha nélkül nagyon hiányzik! Szeretnék kezdeni egy új életet de nagyon nehéz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mindig idegesítt de ha nincs ott mindig felhívom.miért van ez?
2012. jún. 28. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért van ez? mert szereted :D ha szereted ne szakíts vele
2012. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Engem megcsalt de szeretem tudom h el kéne hagynom mert már nem működik de nem tudom elvágni a szálat pedig már többször pròbàltam
2012. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez így van ha nincs ott mindig arra gondolok milyen jó az új élet:De ha ott van képtelen vagyok arra,hogy ne csókoljam meg.
2012. jún. 28. 23:02
 4/4 anonim válasza:
Ne szakits vele semmikepp, ha szereted kuzdj erte, en is sokszor ereztem ugy h mar nem megy, de ha szereted es szerete kell h mennie. Ne engedd el, harcolj erte :).
2012. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!