Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nem első látásra?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány, ő a barátnőjének egyszer úgy nyilatkozott hogy nem ismer eléggé másszor viszont hogy nem tetszek neki. Lehetséges az hogy ha kicsit többet kommunikálunk (irunk, beszélgetünk) akkor jobban megismer és idővel kialakul benne több is? Vagy ha igy elsőre nem érez semmi komolyat akkor abból nem is lesz semmi?
2012. jún. 26. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én még soha az életben nem éreztem első látásra semmi komolyat senki után. márpedig lassan 37 vagyok. szóval, igen van esély. illetve, lehet esély. sok mindentől függ.
2012. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze! szerintem beszélj vele többet hogy jobban meg tudjon ismerni. És attolmég h elsőre nincs benne semmi az nem azt jelenti hogy később se lesz:) (saját tapasztalat)
2012. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze bármi lehet még! A szikra akkor jön mikor egyre jobban kezditek megismerni egymást, egyre több közös tulajdonságot fedeztek fel, illetve egyre érdekesebbnek látjátok a másikat, ezt meg első látásra nem lehet.

Szóval hajrá!

2012. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!