Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan emberek, akik csak azért vannak a jelenlegi párjukkal, mert nem találtak jobbat?

Figyelt kérdés
A környezetemben sok ilyen ember van és már én érzem magam hülyén, hogy nem járok csak azért valakivel, hogy ne legyek egyedül.
2012. jún. 26. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szóval a szőke herceget várjátok?

Ha senki sincs a környezetedben, és nem is volt jó ideje, aki tetszene, akkor nagyok az igényeid.

Ha volt, aki tetszett, de nem adtál neki lehetőséget, mert nem volt első látásra 100%-os, akkor tényleg úgy gondolod, hogy majd a semmiből felbukkan Mr. Nagy Ő?

Egy kapcsolathoz kompromisszumokat kell kötni, és igen is sok embernek jobb egy középszerű kapcsolat, mint egy hiperszuper egyedülállóság. Mondom ezt úgy, hogy nincs senkim.

Te sem vagy hülye, meg ők sem azok, szabad felnőtt(?) emberek vagyunk, úgy élünk, ahogy jól esik, vagy ahogy tudunk.

2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy mindenki azért van párjával mert nincs jobb. Ha valakit tényleg szeretünk és nem ez az érdek van a dolog mögött, hogy NEKEM legyen már valakim, hanem az, hogy KETTEN boldogok legyünk, akkor bizony nincs "jobb". Technikailag persze lehet, hogy van, de a szerelmünkön kívül akkor is hidegen hagy más, mert ő a hibáival együtt a "legjobb" számunkra. Tehát akik azért vannak párkapcsolatban, mert vonzalom és egyéb belső értékek hatására kialakult a szerelem, azoknál nincs kompromisszum a szó klasszikus értelmében.


A kérdésre a válaszom pedig annyi, hogy sokan ezt státusszimbólumnak tartják. Úgy gondolják, hogy "van pasim/csajom = mások is láthatják, hogy az élet eme területén (is) sikeres vagyok". Meg persze sokan szexhez is úgy állnak, hogy egy akármilyen csajjal vagy pasival jobb dugni, mint maszturbálni. Ebben sem értek egyet velük.

2012. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12-es a számból vette ki a szó! Ennél jobban nem is tudtam volna kifejezni, amit akartam!


20/F

2012. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!