Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-24 év körüli nők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-24 év körüli nők! Mit szólnátok, ha a jelenlegi párotok megkérné a kezeteket? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki! Egyetemista vagyok, a párom is az, egyelőre szóba sem kerülhet házasság, azt pedig tudja a párom, hogy én csak akkor szeretnék lánykérést, ha az már azt jelenti, hogy kezdhetjük lassan szervezni az esküvőt. Nem vagyok híve a hosszú évekig való jegyben járásnak. Számomra a lánykérés valami újnak a kezdete.

Ha más lenne a felállás, mondjuk a párom idősebb lenne, dolgozna, akkor mondjuk jövőre már jó szívvel igent mondanék, így a diplomaosztót egybe lehetne kapcsolni az esküvővel. :) Persze csak idézőjelben! :) Amíg viszont semmiképpen nem tudnánk megállni a saját lábunkon, addig jobban örülök, ha minden marad így. 22/L

2012. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs párom. De ha lenne és szeretném az illetőt nagyon tuti nagyon nagyon örülnék neki. 20/L
2012. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Korainak tartanám.


22/L

2012. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki nagyon!:) Jegyben járni lehet akármeddig, de ezzel a gesztussal azt bizonyítaná számomra, hogy el tudná képzelni velem az életét.:)


21/L

2012. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem örülnék! nemet mondanék.

23L

2012. jún. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel még csak egy hónapja vagyunk együtt, igencsak meglepődnék, de igent mondanék, pont azért, amit fentebb már írtak, hogy akármeddig lehet jegyben járni, és ezzel az elköteleződést bizonyítaná. De nincs még itt az ideje, fél-egy év múlva aktuálisabb lehet a kérdés.


24/N

2012. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is gondolkoztam rajta,hogy megkérem,de inkább még várok egy kis ideig. Lassan 4 éve vagyunk együtt és szerintem egy leánykérés nem azt jelenti,hogy azonnal összeakarok házasodni,csak majd ahogy alakul...! 23/F
2012. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebből látszik, hogy azért van ennek buktatója... :) Valaki szerint az elköteleződés jele és az sem probléma, ha utána évekig jegyben járnak úgy, hogy szóba sem kerül az esküvő. Míg mondjuk én úgy gondolom, hogy ez csak akkor jelent elköteleződést, ha kezdjük is szervezni már a közös kis életünket, illetve az esküvőt, ergo valami újnak a kezdete. Persze nem sértődnék meg, de rosszul esne, ha a párom nem ismerne annyira, hogy tudja erről a véleményemet.

Ezért szoktam azt mondani, hogy itteni vélemények alapján nehéz ilyen döntést hozni, mindenki ismerje annyira a saját párját, hogy tudja mit szólna a lánykéréshez!:)

2012. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előttem lévő igazad van! Én is így gondolom!
2012. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!