Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen rendelethez?

Figyelt kérdés

Az lenne az értelme, hogy 24 éves koráig mindenkinek össze kéne házasodnia és akik ezt nem teszik meg, azokat az állam vagy a település vezetői összepárosítják.

Tehát akinek 24 évesen nincs párja és így nem is házas, amellé az állam tenne egy másik 24 éves ellenkező (vagy hasonló, ki milyen szexuális irányultságú) párt, akivel össze kellene házasodnia.


2012. jún. 19. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez a szabadságjogok lábbal tiprása lenne. Nem vagyok híve a "maradjunk szinglik és lakjunk 40 éves korunkig az anyánkkal" életfelfogásnak, de kényszeríteni azért mégsem lehet senkit semmire.
2012. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 okoska31 ***** válasza:
44%

Kinyírnám a KDNP-st aki bevezetteti.

Menj máshová kampányolni.

:)

2012. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan, ahogy az előző válaszoló írta. Ennek erős diktatúra szaga van. Sok olyan ember van,aki nem akar még 24 évesen összeházasodni,ennek lehetnek különböző okai.
2012. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
vagyis ahogy a legelső válaszoló írta
2012. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kitalálom:elkeseredett vagy, nem találsz magadnak nőt, mindenki visszautasít.

És mi van, ha egy gusztustalan, vagy erőszakos emberrel raknak össze?

Az emberek megházasodnának, csak hogy ne az állam kényszerítse rájuk

Van elég dolga az államnak, és btw ez tényleg a szabadságjogok ellen van.

2012. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez logikai buktató. Ha engem összehoznak egy bányarémmel, attól én még ugyanúgy élném az életemet, soha többé nem látna engem, sem én őt.
2012. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Pfff...mondjuk ezt az elmebetegséget is kinézem kicsiny országunk vezetőitől.
2012. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És mi van a szerzetesrendekkel, papokkal, apácákkal? Van, akit csak 30 éves kora után szentelnek fel, ő külön kérvényezze, hogy ne kelljen megházasodnia?
2012. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mit szólnék?

"Anyaaaaaaaaaaaaaa! Hova raktad a bőröndöket?!"

Majd csomagolás, repjegy foglalás, és még aznap este tűnés a p.icsába. XD

Így is tervben van valami hasonló. Semmi értelme ebben az országban maradni... Szerintem külföldön több korombélivel találkoznék, mint itthon, ugyanis az összes elment már valahova. :D

2012. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

És ha van párja, de nem házasodtak össze? Elég egy igazolás? (Kijátszási mód: két szingli összeáll átmenetileg, hogy igazolják, hogy szerelmespár.)


És ha 23 éves és 8 hónapos korodban lelép a párod, magad alatt vagy és 4 hónap múlva az állam összehoz egy büdös, fogatlan, iszákos csajjal?


És akinek 24 évesen épp van párja, de aztán elválik / szakítnak? 24 fölött évente lesz ellenőrzés, hogy van-e valakid?


És a válás tilos lesz? Vagy mi garantálja, hogy a kényszerházasok nem mennek szét azonnal?


És ha tilos a válás, akkor mi van azokkal a házasságokkal, ahol a férj terrorizálja a feleséget, vagy fordítva?


És ha ilyen esetekben különengedéllyel lehet válni, akkor ki gátolja, hogy a kényszerpárok ne azt mondják, hogy a férjük/feleségük terrorizálja őket?


És kötelező a szex is a kényszerpárok közt? (Mert ugye ma az akarat elleni szexet erőszaknak hívják még kapcsolaton belül is...)


Kérdező, te nagyon hülye lehetsz.

2012. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!