Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok egy másik lánnyal menne el sétálni egy tópartra?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már gyerekek,2 éve vagyunk együtt, de én egyszerűen nem tolerálom, hogy elmenjen. Volt is ebből egy vitánk, egy kolléganőjéről van szó, akit nemrég ismert meg. Szerintem ha beszélni akarnának azt megtehetnék bent is, nem egy tóparton andalogva,ami szerintem inkább egy romantikus hely. Párom azzal hárított, hogy csak beszélgetés, és nem számít mivel ő hívta el a lányt. Mi a véleményetek?
2012. jún. 11. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
ütném
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 ASOT ***** válasza:
100%
ez egy elég romantikus dolog..sétálni egy tóparton...háát nem tudom...nem örülnék neki az tuti.
2012. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ne engedd el... te sem jársz el másokkal. ő se tegye.
2012. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Tapasztalatlan ***** válasza:
80%
Kövesd a lányt,nézd meg mit csinálnak.
2012. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Figyelj, még el is mondta neked. Tuti végig se gondolta, h ez nem tetszhet. Szerintem nem lesz ott semmi gond. És egyébként is, ha egymásra hangolódnának, az nem a tópart miatt lenne, egy meghitt kávézóba is megesne vagy a buszmegállóban. Szóval szerintem ne parázz!
2012. jún. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

és még én voltam leordítva,hogy megint ilyen féltékenykedéssel jövök...

pár nap eltelt majd ilyet mond,hogy lehet elhívja pizzázni...már szorul a gyomrom ha dolgozni megy :S

2012. jún. 11. 19:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ő mit szólna ahhoz, ha teszem azt téged hívna el egy kollega andalogni tópartra?
2012. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

bocs, hogy ezt írom, de ennek nem lesz jó vége...

Már az is érthetetlen számomra, hogy egyáltalán miért hívta el beszélgetni egy tópartra, de hogy még pizzázni is.

Szerintem ezt már meg kellene komolyan beszélnetek!

2012. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

minden eddigi fiúismerősömnél kiverte a palávert,ha csak beszéltem velük (nem rögtön,de idővel előkerült)

véleménye szerint akkor nem lett volna gond ha ugyanúgy én hívok el mást s nem engem hívnak el.

2012. jún. 11. 19:30
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Be kell keményíteni. Mondd neki, ha igazán szeret NEM megy el...
2012. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!