Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok ahhoz, hogyha a barátnőtök meglepi leszbiműsort adna nektek egy másik csajjal?

Figyelt kérdés
feldühítene, megcsalásnak vennétek, vagy tetszene? bővebben is kifejthetitek, vagy írjátok le, ha volt már ilyen :) kor is légyszi
2010. jan. 29. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
kiugranék az ablakon.... ezt most komoylan kérdezed?:D
2010. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
hát az én barátnőmhöz ne nyúljon senki rajtam kívül, ha fiú, ha lány. persze ha két idegen bejövős csaj esne egymásnak aztán bevennének harmadiknak az más :D:D
2010. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Apollo93 ***** válasza:
48%
Hát én szeretem a leszbiket viszont a barátnőmet jobban szóval ha meglepi lenne nekem szakítás lenne a meglepim.
2010. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
engem az én párom tuti, kinyírna érte, de kíváncsi vagyok, mindenki így gondolja e és hogy mit gondol a többség
2010. jan. 29. 17:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés, mert nekem pl. bejönne. Viszont pasinak mégcsak hozzáérni sem lenne szabad, persze 100%-ig csak a nők érdekelnek és én sem nyúlnék más nőhöz. Nem volt még ilyen, de úgy megnézném mikor két aranyos csaj élőben ny.lja ki egymást. Vagy ha nem is, csak símogatják egymást.

De az csak egy dolog hogy nekem ez az egy dolog beleférne, érdemes lenne beszélni róla a pasiddal, hogy szeret e nézni két nőt ilyenkor és mi lenne akkor ha, mert rosszul is elsülhet a dolog, nem egyformán gondolkodunk és én is nagyon meglepődnék ha történne is egy ilyen. 27/F

2010. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
17,07 Kb. azt tudnám még elképzelni, hogy a másik csajjal nem csinálnék semmit, hanem úgy folytatnánk hogy a barátnőm együtt kényeztetnénk.
2010. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem beszélek vele, mert nem akarok ilyesmit csinálni :) tudom a reakcióját....tényleg csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést...köszi a válaszokat!
2010. jan. 29. 17:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene! De kizárólag ha neki nem gond.

F

2010. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én barátom sokszor felhozta már ezt a témát és neki nagyon bejönne. Bár nem tudom, mit csinálna,ha élesbe fordulna a dolog... : D
2010. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
volt már részem ilyenben.hát isteni volt,de engem nem érdekelt én gyúrtam mindkét csajt,és pont leszartam a bnőmet h esik neki.de nem haragudott meg késöbb,vele jártam még utána sokáig.szép discos évek voltak...............................
2010. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!