Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem kéne lépnem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne lépnem? Miért nem tesz ő vmit? (nehéz ügy)

Figyelt kérdés
Egy ideig vártam, hogy ő tegyen vmit, de aztán az egyik bnőm azt mondta, hogy lépjek én. Bejelöltem iwiw-en (még aznap visszaigazolt), de azután sem csinált semmit, ezért felvettem msn-re (ahogy bejelentkezett rögtön rámírt, de csak egyszer beszéltünk, mert tönkrement a net. Azóta nincs fent lehet, hogy letiltott?) A következő nap a suliban egész végig engem nézett (szemeztünk), mégsem jött oda:(Én nem mertem odamenni hozzá, mert nem akartam leégetni magam. Azóta akárhányszor láttam mindig mosolygott, meg nézett. Nem értem miért ilyen. Egyáltalán akar vmit? Vagy miért nem tesz semmit?
2009. júl. 7. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

és te miért nem teszel semmit? "Én nem mertem odamenni hozzá, mert nem akartam leégetni magam" :D:D

lehet ő is ezt gondolja..menj oda hozzá :)

ismerős helyzet

2009. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet letiltott, de ezt meg tudod nézni ha érdekel. amúgy tetszel neki valszeg.
2009. júl. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
"mert tönkrement a net" valószínüleg ez az oka annak h nincs fenn
2009. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Huh ez tényleg nehéz ügy.

Randiztok a neten és az életbe egymáshoz se mertek szólni, 100+1ilyenről hallottam.

Mosolygott????? most mit csináljon a szerencsétlen, mennyen oda hozzád és kérdezze meg hogy: LE SZOPSZ, BAMEG???

Ne ismerkedj az interneten ez a megoldás. Ha méiy úgy jön össze akkor legaláb lenne bennetek annyi "kurázsi" hogy legalább egymásra köszöntö.

2009. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mosolyog, baj nem lehet. Nyugodtan írj rá, vagy menj oda hozzá, ez nem egy nehéz ügy. Bátraké a szerencse! Az élet lehetőség! Elszalasztanád ilyen kis apróság miatt? Aztán csak hajrá!
2009. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
ez bűzlik! le vagy tiltva és szórakozik veled!
2009. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez NEM nehéz ügy. ez egyszerűen semmi. ha valamit akarsz menj oda és deritsd ki mit gondol. attol h oda mész nem kell rögtön azt mondanod h halálosan beléd estem kapj le rögtön. csak haverként állj hozzá...aztán ugy is megtudod. és inkább legyen az elved h semmi sem érdekel... mert akk oda méssz eccerűen és nem gond ha nem az a reakció amire vártál. ;)
2009. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!