Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejön a hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön a hosszabb borosta? Esetleg szakáll?

Figyelt kérdés
Olyan 3-4 mm re gondolok, esetleg fél centire. Mostanában úgy vágom a hajamat is, hogy pont olyan hosszú legyen, mint a szakállam, így pont összeér. Valaki azt mondja, hogy ez egyszerű igénytelenség, hogy nem borotválkozok, közben ez is elég p*csölős meló mire szakállvágóval az optimális hosszra levágom.
2012. jún. 24. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

öö... ha választani lehet, inkább borosta...


nézd, tény, h a szakállat többen igénytelennek tartják... nem teljesen alaptalanul. de az is igaz, h láttam már jó pasit, akinek amolyan szakálla volt... nem sokat, de láttam.


mindenesetre ha így érzed jól magad, ugyan miért akarnál mások kedvéért megváltozni? én se kérem ki boldog-boldogtalan véleményét, h tetszik-e, ha kékre festem a lábujjkörmöm... ki nem sz. le, ha nekem így a jó? :)

2012. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A borosta az nagyon bejön, főleg ha a pasi fekete hajú és fekete a borosta, azt imádom!

A szakáll az már nem tetszik, az nekem sok.


28/N

2012. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

borosta +10 pont,

szakáll -10

2012. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
borosta, de csak módjával, mondjuk nekem bejön ha kicsit meg tud szurkálni ;) de szakáll az nem...
2012. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szakáll visszataszító, egy rövid borosta viszont sok fiúnak jól áll. Olyan 2-3mm-re gondolok.
2012. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pici borosta oké, a szakáll nem oké nekem. 19/L
2012. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A szakáll teljesen meg tudja változtatni az ember fejét. Szerintem.

Nem tudom emlékszik-e még valaki a megasztáros Torres Danira.

[link]

na pl neki szerintem elengedhetetlen a szakáll! Így teljes a kép szerintem :)

Viszont vannak sztárok, akik hol növesztenek borostát, hol nem. Ben Afleck, Keanu Reeves jut most eszembe. Egyszer mintha Tom Cruise-t is láttam volna szakállasan. Bár egyikük sem az én korosztályom, és az is tény, hogy sokaknak kimondottan szőrösen tetszenek, nekem valamiért szakáll nélkül tetszenek jobban.


Na hát ezzel most nem segítettem sokat. Valami olyasmire akartam utalni, hogy embere válogatja kinek mi áll jól és hogy kinek mi tetszik. :)

2012. jún. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Még igazából olyan iraki terrorista szakállat sosem sikerült növesztenem, azt nem tudom kivárni. Inkább olyan 1-2 hetes borosta szokott lenni, a 2 hetest szoktam visszavágni 1-2 mm-re.

1.!

Nem is akarok egyenlőre rajta változtatni, nekem nem áll jól a "baba popsi" féle arc, csak szimplán érdeklődtem, hogy ez Nektek, lányoknak mennyire jön be?.

2012. jún. 24. 22:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam mondjuk a borosta "alap elvárás", ha fogalmazhatok így.

Utálom, ha egy férfinak tök sima az arca.

A barátomnak szakálla van és egyáltalán nem igénytelen.

Imádom :).

Egy férfi igenis legyen szőrös.

L/25

2012. jún. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem oké
2012. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!