Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bukhatnak a lányok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bukhatnak a lányok egy gyökérre?! (17/F)

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamról van szó.Sokat szokott buliba menni,és meséli milyen csajok voltak meg neki,még képet is mutatott.Én viszont nem értem,hogy kaphat meg ilyen jó csajokat,mert rettentő nagy gyökér!Alacsony,köpcös,unintelligens és kellemetlen alak.Az osztálybeli lányok szerint visszataszító,és a legtöbb közös fiúismerősünk se állhatja.Akkor meg mit esznek rajta?(nem rosszindulatból írok róla rosszakat,tényleg ilyen.Nem irigykedek rá,maximum a csajok miatt..)

2012. jún. 24. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy olyan, amilyennek leírtad, de ha a csajoknak ez jön be, akkor tudsz bármit is tenni? NEM!
2012. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen.
2012. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
A jó csajoknak az ilyenek jönnek be nálunk, rohadtul nincs igényük és ízlésük. ezvan
2012. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"meséli" - Mi van akkor, ha csak felvág? 1-2 kép még nem feltétlen bizonyíték. Fényezni akarja a kis p*csét.
2012. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja,nem akarok ez ellen tenni,csak érdekelne,miért van ez így.És még nem is néz ki túl jól..
2012. jún. 24. 13:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Sok nőnek csak 1 menetre kell.Amolyan fiús d_gás női módra.


A másik lehetőség hogy ízlés ficamuk van , igénytelenek.


Bár a magyar nőkről nincs jó véleményem.A német ,svájci , holland lányok sokkal normálisabbak.

2012. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 4/6 ma 13:18


Értek egyet..rólam is volt,hogy hazudták,hogy megvoltam..pedig,rohadtul nem..:) (Nem mondom,hogy hú de jó csaj vagyok,és velem vágtak fel..csak rólam is hazudtak már :S És volt olyan is,mint amilyen embert te leírtál kb..

Meg,ha persze,nem hazudtak nekem,hogy bemártsanak mást..nem tudom.)

2012. jún. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy nem kamuzott?
2012. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy megvolt, nem jelent semmit!


10-20 ezerért fullos gádzsik szopnak ki úgy hogy utána föl se bírsz kelni!


Nem feltétlen kell lóvét adni, elég egy jobb telefon parfüm akármi amire buknak.

2012. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan csajt is aki speedért meg krackért megbszható.

Goás rbanc, de mindene ott van!

2012. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!